Skocz do zawartości

Zymöl w Halfords


CarSPA-Zymöl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no cóż, chyba jestem jedynym z wypowiadających się, którzy rzeczywiście posiadają ten wosk u siebie w domu - na oryginalnym jest napisane coś zupełnie innego. inna jest też pojemność, mimo, że opakowanie podobne. uważam, że to co kupiłeś, to jakieś podrobione badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na podróbę to ma wyjątkowo naturalny zapach, taki kokosowo-bananowy. Chciało by się podrabiaczom dawać naturalne składniki? Może to zaległe zapasy z czasów gdy zymol był europejski. Najlepiej byłoby porównać zawartość, a nie opakowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to wszystko...

gdybym miał możliwość kupiłbym u obu sprzedawców i zrobił test organoleptyczny i ,,użytkowania"!

 

Na stronie Halfords mają karty charakterystyk, niestety nie ma Zymola.

http://www.halfordspl.pl/strefa_klienta.html

Ale można napisać i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wklepaniu kodu kreskowego wychodzi (http://www.gepir.de/v31_client/gtin.aspx):

 

Turtle Wax Ltd

GLN: 5010322000003 Basisnummer:

Anschrift: Kontakt:

 

East Gillibrands Ind Est Tel: (01695) 722 161

WN8 9TX Skelmersdale Fax: (01695) 716 621

Vereinigtes Königreich

 

Aktueller Stand: GLN Datenbereitsteller: 5012345123455

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by myśleć, że podróby droższe od oryginału http://www.amazon.com/Zymol-Premium-Pro ... B0002JN510 ;) A tak naprawdę to formuła zymola na rynek europejski sprzedawana m.in. przez sieć Haldfordsa.- nie tylko w Polsce. Prawdopodobnie przeprowadzenie testu nie pokaże wielkiej różnicy, Może różnic w ogóle nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na podróbę to ma wyjątkowo naturalny zapach, taki kokosowo-bananowy. Chciało by się podrabiaczom dawać naturalne składniki?

Co wspólnego ma zapach z naturalnymi składnikami?? Najczęściej nic. :D

 

Gdyby było tak jak piszesz to produkty z najniższej półki pachniałyby tak samo jak te drogie. A właśnie jedną z zalet hi-endowych kosmetyków jest niepowtarzalny, zazwyczaj przyjemny zapach. Wystarczy powąchać PB White Diamond czy HD-Cleanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nie jest to "podróba" a raczej produkt nazwę go licencyjny: A oto dlaczego"

- podany link do sklepu pokazuje oryginał za cenę ok 18 Plz

- nie znalazłem za oficjalnej stronie Zymola takiego produktu- widocznie wycofali go z produkcji

- jakość kwestionowanego Cliner Waxa z Haldfordsa jest więcej niż zadowalająca

- nie wyobrażam sobie sytuacji aby firma mająca kilkaset sporych sklepów w całej niemal Europie pozwoliła sobie na olbrzymie konsekwencje finansowe ( w przypadku ewentualnego procesu)

Aby sprawę zakończyć jakimś konkretem mam propozycję zrobienia TESTU. Dysponuję oryginalnym produktem z Haldfordsa Julian ma oryginalny oryginał. Więc nic innego tylko sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wygląda na jakiś leżak magazynowy i tyle...

Może leżak.. ale jeżeli produkty Zymola leżakują to te z niższej półki to dopiero padaczka. :( . A przechodząc do tematu w listopadzie zrobiłem tym produktem auto firmowe, zużycie na Citoena Berlingo wyszło 25g (z dachem- a duży jest po zbóju). Do dzisiaj,mimo osterj zimy jest na lakierze. Troszke nadwyręzony ale jest. 20 aplikacji za 30 zł I druga sprawa-to nie spożywka ,termin ważności to kilka ładnych lat( nie wolno przechowywać w upale na słońcu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem ostatnio diamond brite 2 x 125 ml od gostka na alledroro za uwaga... 12 zl nie wyglada mi na podrobe, zuzywa sie malo itp itd a tez w Pl nie wolno go sprzedawac poza dystrybutorami. dlaczego??? bo dystrybutor zarabia na tym ogromne siano... bez urazy ale pracowalem jako PH i wiem jakie jest bicie na produktach cala ta otoczka jest tylko po to zeby zrobic jak najwiecej kasy na produkcie... Co do Halfordsa zaopatrywalem sie w nim w Uk przez ponad 2 letni okres pobytu na wyspach i nigdy nie trafil mi sie produkt podrobiony lub przeterminowany (co jest norma w PL), takze watpie zeby halfords wprowadzil do siebie produkty lewego pochodzenia... sa to lezaki magazynowe lub produkty wycofane. Centrala ZYMOL udaje ze nic nie wie bo co ma powiedziec ze jej dystrybutorzy zostali zrobieni w konia?? nikt sie do tego nie przyzna bo business is business, Pewnie nawet nie wiedzieli ze Halfords zostal otwarty w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.