Skocz do zawartości

Zymöl w Halfords


CarSPA-Zymöl

Rekomendowane odpowiedzi

Chcieliśmy poinformować że produkty Zymol dostępne w Halfords we Wrocławiu są nieznanego pochodzenia. Wszystkim zainteresowanym zakupem radzimy uważać, ani CarSPA, ani Zymol nie ponosi odpowiedzialności za pochodzenie czy jakość tych produktów.

 

CarSPA jest jedynym dystrybutorem w Polsce, centrala na Europę wie o problemie, który wystąpił również w Halfords w Wlk. Brytanii. Oto fragment wiadomości dyrektora centrali europejskiej:

 

"With regard to Halfords, we as Zymol Europe have no input or involvment with Halfords. This must be an arrangment made with unknown distributor. Zymol Europe do not supply any customers in Poland except for CarSPA.

We to have the same issue here in the UK and we are constantly bringing this to the attention of Zymol Inc, therefore i am forwarding your email about Halfords directly to the Zymol Inc directors for their input."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ha !

 

pare dni temu odwiedzilem pobliskiego Halfordsa (Irlandia, Limerick) , nie majac pojecia o kwestii o ktorej piszecie. no i nabylem sobie szampon :roll: :

 

szampon01.jpg

 

szampon02.jpg

 

ceny nie pamietam ale drogo nie bylo

na razie umylem raz auto no i lakier ciągle sie trzyma na karoserii :)

 

sa tez kosmetyki do skory itp Zymola - jade kupic puki jeszcze stoją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o Jakaś inna ta butelka od tej, która ja mam. Inna pojemnośc 500ml a nie 16uncji i znak "wrony"drukowany a nie naklejka. Poza tym inna nakrętka (to mi się akurat rzuca w oczy, bo produkuję rozmaite opakowania z tworzyw sztucznych. Dziwne :?

 

I kod kreskowy z 5 na początku a nie 8. A to oznacza inny kraj produkcji. Niestety nie mam pojęcia w ilu krajach produkuje i konfekcjonuje Zymol. Moje pojemniki na Petrygo (dla nie wtajemniczonych płyn do chłodnic) dla Orlenu też ktoś na Śląsku podrabiał i lał petrygo krzepnące już w -10 C. Na szczęście niedługo to trwało. Producentów jest 2 w kraju i prokurator itp itd. Ale sporo ludzi lało to na zimę w chłodnice.

 

Sprawa dla oficjalnego dystrybutora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o Jakaś inna ta butelka od tej, która ja mam. Inna pojemnośc 500ml a nie 16uncji i znak "wrony"drukowany a nie naklejka. Poza tym inna nakrętka (to mi się akurat rzuca w oczy, bo produkuję rozmaite opakowania z tworzyw sztucznych. Dziwne :?

 

Ponieważ ta butelka co Ty masz to jest oryginalny Zymol, a nie jakiś niewiadomego pochodzenia czyli taki jak na zdjęciu lukisek.

 

Lukisek obawiam się, że jest albo jakiś strasznie stary szampon (widać po butelce), albo po prostu jakaś dziwna podróba w kazdym bądź razie Zymol obecnie takiego czegoś nie sprzedaje.

 

Oryginalny, obecny Zymol Car Was jest mętny, zawiera w sobie białe drobinki, ma inną butelkę, napisy oraz korek, a dokładnie wygląda tak jak na zdjęciach poniżej.

ZAW.jpg.f5ef3672f0995b3264a524858ca8a067.jpg

ZAW1.jpg.491cea7345989633ebe9f513f4d39893.jpg

ZAW2.jpg.8d336c83a07861e78bcfe5a72396c30d.jpg

ZAW3.jpg.c51472d0279b5cd799a4afa91cf042b2.jpg

ZAW4.jpg.994d458f599a775d2f25a55fc5997a83.jpg

ZAW5.jpg.5b9dc668f02194a562cdd65e3d373680.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz pozwolilem sobie zanim jeszcze cos kupie z tego "niby zymola" zrobic male sledztwo :o

 

TU jest link do rozpoznawania danych producenta w europie po kodzie paskowym (numer)

prosze wprowadzic numer do wyszukiwarki i nacisnac przycisk wyszukiwania

 

zobaczycie co wyjdzie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz pozwolilem sobie zanim jeszcze cos kupie z tego "niby zymola" zrobic male sledztwo :o

 

TU jest link do rozpoznawania danych producenta w europie po kodzie paskowym (numer)

prosze wprowadzic numer do wyszukiwarki i nacisnac przycisk wyszukiwania

 

zobaczycie co wyjdzie :?

 

A co za problem w dzisiejszych czasach skopiować kod kreskowy i zrobić nalepki ? ;)

 

Poza tym wpisałem kod kreskowy z Twojego szamponu i wyszło to, co w załączniku - trochę dziwne nie uważasz ?

kodkreskowy.jpg.dc552b404f9f2f75c2df523fc660f8f5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto mylo sie tym fajnie ;) tyle powiem

nawet sie kropelki ladne rano robią na lakierze :)

 

[ Dodano: 5 Październik 2009, 20:46 ]

jesli udowodnicie jakos ze to podrobka to ide jutro do sklepu , kupie jeden z tych szamponow , wezmę paragon jako dowod zakupu i na drugi dzien pojde do prawnika i wytocze im sprawe ze probuja mnie oszukac bo chce kupic markowy produkt a dostaje oranzade w butelce . Powedzmy 20000 euro za straty moralne jako zadoscuczynienie ;)

potrzeba mi tylko dowodu , kto mi taki podesle to bedzie mial honorarium :)

 

produkt zymol a kod producenta turtle wax ? cos mi tu nie gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekamy co powie przedstwiciel Zymol-a w Kraju na tą butelkę

o ile dobrze pamiętam to mówił,że na kraj (chodzi o Polskę) ma tylko CAR-SPA wyłączność na dystrybucję Zymol ....

lukisek, masz ten kod kreskowy, po wpisaniu jak widzisz jest Turtle Wax więc to już może być jakimś czynnikiem gdzie możesz coś udowodnić, poza tym detale w wyglązie opakowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jesli okaze sie ze w Irlandii Turtle Wax moze rolewac zymol-a do pojemnikow swoich i flagowac sprzedaz pod marką Zymol ?

no jeżeli tak to tak czy siak i tak to już nie jest oryginał ... skoro rozlewa to Turtle to jak ma to być oryginał ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jesli okaze sie ze w Irlandii Turtle Wax moze rozlewac zymol-a do pojemnikow swoich i flagowac sprzedaz pod marką Zymol ?

Musialbym miec jakis dowod od Zymola ze to fake jest. Oficjalne oswiadczenie nie wystarczy w sadzie .

 

Nie może. Musi by informacja na opakowaniu o konfekcjonerze, a na butelce takiej nie ma. Poza tym niezgodnośc kodu kreskowego to już jest wada prawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

tak jak wspomniałem wyżej Zymol Inc. nie ma wiedzy o pochodzeniu produktów w sieci Halfords. W pierwszym poście zamieściłem treść wiadomości dyrektora centrali na Europę. Nie chcę się dalej wypowiadać na ten temat dopóki wszystko nie będzie jasne.

Pewnym jest za to że:

1. Turtle Wax nie miał nigdy nic wspólnego z Zymolem

2. Zymol jest produkowany tylko i wyłącznie w jednej fabryce w Stanach Zjednoczonych, do czerwca w Connecticut, teraz na Florydzie.

3. Butelka AutoWash pokazana na zdjęciach przez lukisek nie ma nic wspólnego z produktem który jest dostępny conajmniej od 2-3 lat w dystrybucji oficjalnej Zymol. Jest to albo podróbka, albo b.stary produkt.

Więcej informacji podamy po oficjalnej odpowiedzi właścicieli Zymol Inc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.