Skocz do zawartości

Zymöl w Halfords


CarSPA-Zymöl

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się ,że ciągniemy temat trochę na siłę. Mnie osobiście to nie przeszkadza. Ale to nasze tu pisanie nie bardzo na związek z faktami. Po pierwsze- Zymol nie leżakuje (co to znaczy-że niby jest przeterminowany?) nie ma czegoś takiego jak termin ważności kosmetyków samochodowych. Nie znalazłem żadnej daty ani na Zymolu z Haldfordsa, ani na PoorBoysie ani na Megsie. Może jest data produkcji na op. zbiorczych - tego nie wiem. Haldfords nie sprzedaje podróbek- to po prostu trzeba wykluczyć. Haldfords w Polsce ma jeden sklep i nic więcej. Nie można więc odnosić się do niego, jako wzorca sprzedaży czegokolwiek a kosmetyków samochodowych w szczególności. Sprawdziłem - nie ma w tym momencie żadnego godnego uwagi produktu (Zymol czy AG) poza kilkoma (dosłownie) wyjątkami . I jest wielce prawdopodobne, że nic się nie zmieni. Kto jest z Wrocławia może sam to sprawdzić.

Tak więc chyba temat zacznie sobie spadać, co prędzej czy później musiało nastąpić. Co nie oznacza, że proponowany test należy odpuścić. Uważam, że wręcz przeciwnie. Trzeba go przeprowadzić a wyniki ,udokumentowane zdjęciami i opisem ,umieścić by się zdało w odpowiednim dziale. Służę działką powiedzmy 100ml Wax Clinera haldfordowskiego'. Teraz tylko druga próbka i jeden chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I jest wielce prawdopodobne, że nic się nie zmieni. Kto jest z Wrocławia może sam to sprawdzić.

Ktoś ostatnio wykupił całą dostawę AG ;) , a sklep raczej będzie likwidowany :o

Służę działką powiedzmy 100ml Wax Clinera haldfordowskiego'. Teraz tylko druga próbka i jeden chętny.

Poproszę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze caly problem to tak na prawde nic nadzwyczajnego. Normalne dzisiaj jest, ze dany produkt jest produkowany przez jedna firme a na koncu nalepiana jest naklejka innej firmy. Nie sadze by TW byl na tyle glupi by tak beszczelnie podrabiac czyjs produkt. Bardziej prawdopodobne jest to ze Zymol dogadal sie z jakichs wzgledow (np brak mocy przerobowych, czy nawet mniejsze koszty produkcji) z TW a ten dla nich produkowal przez pewien czas kilka srodkow.

Pomijajac wyglad opakowania to nawet jesli srodki jakosciowo sie roznia to pewnie jest to skutkiem tego ze porownujemy stary produkt z nowym gdzie w miedzyczasie Zymol mogl ulepszyc formule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sklep raczej będzie likwidowany
- są to przypuszczenia czy pewne informacje?

http://anglia.interia.pl/wasze-artykuly ... lski,33173

poza tym widoczna jest dość mocna wyprzedaż pewnych artykułów w cenach mocno obniżonych - tym sposobem kupiłem bazę to fotelika w po baaaaaardzo atrakcyjnej cenie.

Póki co MEGAceny nie dotyczą kosmetyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

faktycznie sklep do likwidacji, własciwie wszystko było już przebrane, no ale autoglym się ostał. Chociaż nie było już paru interesujących mnie produktów np bumpercare., no ale z drugiej strony AUTOGLYM Valeting Collection Kit za 40 zł wynagrodził mi wyprawę :D

trochę rzeczy zostało, litrowe Bodywork Shampoo Conditioner oraz Clean Wheels za 20parę złoty. kto ma blisko warto zajrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.