Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Snow Cake to to samo co wcześniej Sensitive Venus ?

 

Tak

 

 

W takim razie jest bardzo fajny ten Snow Cake :) Lubię go.

 

Aczkolwiek na skórę bym go nie aplikował - pewnie nic jej się od niego nie stanie (nie podejrzewam tego środka o zawartość destylatów ropy naftowej itp), ale są inne, bardzo dobre preparaty do jej odżywienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wypróbowałem nowość od Shiny Garage czyli Across The Board Interior Detailer i porównałem go z moim ulubieńcem w tej materi czyli Autofinesse Spritz i co wyszło z tego porównania na co do efektów po użyciu różnic nie zauważyłem oba fajnie odżywiają (oczywiście jak na QD) na korzyść produktu Shiny Garage przemawia to że ma bardziej mleczną konsystencje a niżeli produkt AF dzięki czemu tak szybko nie spływa nawet z pionowych powierzchni. Niestety Across The Board Interior Detailer ma też wadę a mianowicie zapach przypuszczam że miało to być jabłko a wyszło na mój nos tanie mydło, no niby nie przeszkadza ale nie uprzyjemnia pracy tak jak bliźniaczy produkt AF.

 

Bohaterowie testu

9583208032_01914e0f1b_o.jpg

 

Coś tam widać ( Lewa->SG, Prawa->AF) oczywiście zdjęcia jakieś 15 min po aplikacji coby nie było że efekt na świeżo

9580424203_528d06f60e_o.jpg

9583208850_eeaa45516b_c.jpg

9580428581_f5e880afcc_c.jpg

9583208298_b2548783d6_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja na początek zabawy z detailingiem zaopatrzyłem się w Nielsena Cyclone do umycia i w Nielsena Finesse do nadania finalnego wyglądu. Za robotę wezmę się po raz pierwszy w życiu pewnie w weekend także może wrzucę jakieś fotki z całej operacji dla potomnych.

 

Gdyby ktoś chciał podpowiedzieć czym najlepiej NF nakładać to nie miałbym nic przeciwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początek zabawy z detailingiem zaopatrzyłem się w Nielsena Cyclone do umycia i w Nielsena Finesse do nadania finalnego wyglądu. Za robotę wezmę się po raz pierwszy w życiu pewnie w weekend także może wrzucę jakieś fotki z całej operacji dla potomnych.

 

Gdyby ktoś chciał podpowiedzieć czym najlepiej NF nakładać to nie miałbym nic przeciwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jaki środek polecacie aby plastik był jeszcze bardziej czarny? Używalem pinka teraz chciałbym spróbować cos innego. Dodam ze deska rozdzielcza jest taka chropowata. Zastanawiam sie nad nielsenem albo PB. co wybrac?

 

 

Zymol Vinyl Conditioner w obecnej cenie nie ma chyba konkurencji.

 

Drugie miejsce to CG Natural Shine Matt Dressing / Poorboy's World Natural Look

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem akcję czyszczenie kokpitu w a4, oczywiście zapomniałem zrobić zdjęć po PB NL... Auto wcześniej było chyba tylko plakowane itp po wyczyszczeniu apc Nielsena 1:50 i nałożeniu NL okazało się, że plastiki nie są w ciemn grafitowym kolorze tylko ładna matowa stonowana czerń - pełna satysfakcja :) W przyszłym tygodniu będę ogarniać swifta mk VI dziewczyny to na pewno znajdą się foty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie czego uzyc do efektownego odswiezenia takiego wnetrza Audi a3 ?

 

http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/image ... 99trze.jpg

 

Chcialbym zeby bylo to cos pomiedzy matem a blyszczacym oraz zeby przyciemnilo szare elementy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czego uzyc do efektownego odswiezenia takiego wnetrza Audi a3 ?

 

http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/image ... 99trze.jpg

 

Chcialbym zeby bylo to cos pomiedzy matem a blyszczacym oraz zeby przyciemnilo szare elementy ;]

 

SV vs Zymol

 

33337775.jpg

 

 

Sam wybierzesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.