Skocz do zawartości

NOWOŚCI w sklepie MX NOWICKI pielegnowacauto.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Kolejna porcja nowości :-]

 

Powłoki od Max Protect. Szczególnie ciekawie zapowiada się Nano Coat-R która tworzy elastyczną, gumową membranę.

max-protect-nano-coat.png

 

Ponad to nowy QD Gtechniq'a, Gtechniq P1 i P2 w opakowaniach 100ml oraz kilka nowości Meguiar'sa.

new15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Dystrybutor

Nowości w naszym sklepie przybywa baaardzo dużo (często zapominamy się nimi pochwalić :oops: )

 

Ostatnio często pytaliście o mini gąbki polerskie. W odpowiedzi na Wasze prośby producent gąbek polerskich- firma NAT- wprowadziła na rynek mini gąbki o średnicy 50 mm.

Zaczynamy od niebieskiej- cuttingowej. Wkrótce na pewno oferta zostanie powiększona o kolejne mini gąbki.

 

5142dd2c7b6e82bcmed.jpg

 

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE MINI GĄBEK POLERSKICH NAT

 

LINK DO NASZEGO SKLEPU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Dystrybutor

W ostatnim czasie pojawiło się u nas sporo nowości:

 

- ShowCarShine Titanium Glass Guard

- Autosol Bluing Remover

- Oczywiście Soft99 Fusso Coat . Czarny co prawda już się skończył, ale jutro mamy dostawę ;)

- Liquid Elements Tu pojawiło się sporo nowości, m.in. maszyna Dual Action 900W oraz wysokiej jakości mikrofibry w dobrej cenie które mocno polecamy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Dystrybutor

W naszym sklepie kolejne nowości :) Nowe APC, piana pH neutralna, iron i bug remover od Gtehniq'a. Gliniki, zapach Black Frost, dressing do plastików i After Wash od Chemical Guys. A także nowe zapachy California Scents.

 

new_products_styczen_2015.jpg

 

 

Przypominamy również o trwających promocjach na wybrane woski ;)http://www.pielegnowacauto.pl/promocje/czasowe-obnizki-cenowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Szukaliśmy czegoś innego niż nuty owocowe, które wiodą prym na rynku zapachów do samochodu. I trafiliśmy na coś takiego :) W ofercie jest trawa cytrynowa i wanilia, których jeszcze nie wrzuciliśmy na e-sklep. Natomiast pozostałe idą w stronę mieszanek wykorzystywanych w perfumach. Otworzyłem do swojego auta czarny i zobaczymy jak długo wytrzyma ;) Sam zapach, to wiadomo rzecz gustu, ale osobiście wszystkie mi się podobają.

 

Do testów mamy jeszcze dyfuzor pod gniazdo zapalniczki. Umieszcza się w nim mały pojemniczek naładowany granulkami (do wyboru jest 16 zapachów). Po włączeniu załącza się mini wiatraczek i nadmuchuje zapach. Już po około minucie od włączenia czuć zapach w całym aucie. Sam dyfuzor będzie kosztował około 120zł i jest na niego 2 letnia gwarancja. Nie pamiętam w tej chwili w jakiej cenie będą wkłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... idą w stronę mieszanek wykorzystywanych w perfumach. Otworzyłem do swojego auta czarny i zobaczymy jak długo wytrzyma ;) Sam zapach, to wiadomo rzecz gustu, ale osobiście wszystkie mi się podobają.

 

Oby długo, bo czarny świetny jest, wąchałem wczoraj tester. Męski tak, że trzeba uważać na tabuny chętnych pasażerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się pochwalę, a co! :D

IMG_20150202_124431_zps6vis6yfi.jpg

 

Zapach bardzo fajny! Z pewnością wyróżniający się, dość rześki, nie jest w ogóle duszący, a przy tym przyjemnie rozchodzi się po aucie. Jeżeli wytrzyma deklarowane 3, albo chociaż te 2 miesiące "z kawałkiem" to myślę że, będzie to bardzo fajna propozycja dla osób szukających "odskoczni" od puszek, choinek itd. ;)

 

Jeszcze fotka z tyłu:

IMG_20150202_124449_zpsbm1kpei3.jpg

Czarny element, to jest właśnie wkład więc nie ma obawy, że coś nam się wyleje w aucie, przepali plastik, itd.

 

Ps. I dziękuję koledze, jak się domyślam, Jeloniuchy za bezproblemową wymianę zapachu.

Niestety po otwarciu mocowanie zostało mi w łapce :(

Ledwo zdążyłem dotknąć je żeby odchylić i taka niespodzianka :dontknow:

Z drugą sztuką nie było problemu chociaż muszę przyznać, że miałem lekkiego "pietra" przeciągając zapach przez uchwyt bo szło to z dość mocnym oporem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Trochę słabo to się prezentuje w samochodzie.

 

Ja również nie jestem fanką wyglądu Ipuro. W ogóle nie lubię "widocznych" zapachów. Jednak mam w samochodzie mental blue i stał się moim faworytem ze względu na bardzo oryginalny zapach! Nie używam puszek CS, bo uważam , że są bardzo średnie (wbrew obiegowej opinii :) ), nie lubię zapachów wiszących na lusterkach, te w płynie trzeba używać non stop żeby było je czuć dlatego Ipuro to dla mnie dobra alternetywa (mimo niedoskonałego wyglądu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używam puszek CS, bo uważam , że są bardzo średnie (wbrew obiegowej opinii :) ), nie lubię zapachów wiszących na lusterkach, te w płynie trzeba używać non stop żeby było je czuć
Lepiej bym się nie wyraził.

 

Cały czas szukam "swojego" zapachu, więc nie mogę się doczekać jak podjadę do paczkomatu po ipuro (a juz czeka, tylko czasu brak).

 

6 lut 2015, o 08:51

 

Kurczę ale mam radochę z tego zapachu, jest świetny! Dziś zamawiam jeszcze dwa, do drugiego auta i dla brata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Troszeczkę nowości pojawiło się w ostatnim czasie, o których zapomnieliśmy poinformować :)

 

Pady Royal Pads http://www.pielegnowacauto.pl/producent/royal-pads/

Brayt - od kilku miesięcy mocno polecaliśmy futra. W końcu doczekaliśmy się wersji 80mm. Oprócz tego backing plate 50mm, 125mm miękki, oraz Clay Pad w rewelacyjnej cenie 49,99zł!!! http://www.pielegnowacauto.pl/producent/brayt/

Lake Country - pady 165mm do maszyny Krauss Shinemaster S21 http://www.pielegnowacauto.pl/producent/lake-country/

Vasco - świetny preparat do usuwania smoły i prewashu. Ma konsystencję żelu, dzięki czemu możemy zostawić go nawet na 30minut!!! Ostatnio robiliśmy nim nadkola i pięknie rozpuściło smołę i inne zanieczyszczenia. Zwykły tar remover (nawet prickbort) potrafią odparować lub spłynąć zanim wszystko rozpuszczą. Naprawdę polecamy spróbować, tym bardziej że jest w tej chwili na promocji ;)http://www.pielegnowacauto.pl/vasco-prewash-tixotrop-1l.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Nowości od Shiny Garage dojechały :D Oprócz świetnego quick detailera do wnętrza Vanilla Touch, pojawił się długo oczekiwany wosk Beads Carnauba Wax http://www.pielegnowacauto.pl/shiny-garage-beads-carnauba-wax-100ml.html Z okazji premiery, do końca dnia -10% na wosk :)

 

shiny_garage_beads_carnauba_wax.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

booohal pracowaliśmy dopiero na jednym aucie więc ciężko jeszcze coś więcej powiedzieć. Jak je zmęczymy mocno to będzie wiadomo :) Mikrofibra jest bardziej obfita niż w flexipads. Wycinają ładnie, bałagan jaki zostaje porównywalny z innymi padami mf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.