Skocz do zawartości

NOWOŚCI w sklepie MX NOWICKI pielegnowacauto.pl


Rekomendowane odpowiedzi

cz@rek, dzięki... ale już zamówiłem u Wioli APC Nielsen Cyclone 1L :))

 

Plan mam taki: wyczyszczę całościowo kokpit małym stężeniem Nielsen Cyclone, później na zwykłe plastyki pójdzie Poorboy's World Natural Look, a na listwy piano black wosk Collinite No.476s.

 

Jeśli źle myślę to poprawcie mnie proszę :)

sorry za off topa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Nowości Z Shiny Garage już na sklepie :D Szczególnie polecamy Bee's Knees Purple Spray Wax, który mieliśmy okazję testować już kilka tygodni temu. Aplikacja bardzo przyjemna. Bardzo ładnie przyciemnia i uwydatnia ziarno. Jak na tego typu produkt naprawdę rewelacja :good:

 

Rękawica wełniana

WWL Artemis

 

Opryskiwacz Gloria CM10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Informuję, że Muc- Off do nas dojechał :-]

 

Po drodze uzupełniliśmy m. in. Flexipads , Poorboy's World , częściowo Surf City Garage (reszta pewnie w tym tygodniu dojedzie)... i wiele innych, których w tej chwili nie pamiętam (wybaczcie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Kolejne dostawy do nas dojechały

 

kosmetykisamochodoweskl.jpg

 

Uzupełniliśmy m .in. magazyn produktów:

1. Meguiar's

2. Koch Chemie

3. Shiny Garage

4. Poorboy's World

5. Surf City Garage

6. Menzerna

 

I wieeele innych ;) W tym tygodniu na pewno pojawią się jeszcze nowości, które czekają na wrzucenie do e-sklepu, a które już goszczą na naszych półkach w sklepie stacjonarnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie macie sklepu stacjonarnego na podkarpaciu np w Rzeszowie. Jakoś przyjemniej mi się kupuje na żywo gdzie można pomacać, powąchać produkt niż przez internet. Albo może i dobrze bo bym tam pewnie sporo monety zostawiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że specjalnie ;):-] Dziwi mnie, że kolega nie chce zgłębiać tajników nowych, niedostępnych w PL produktów 8-)

 

A tak serio to chcę przetestować produkt 2200 co by poszerzyć horyzonty poza standardowe zestawy a co do Liquid Matt to potrzebuję go do przygotowania auta do całościowego lakierowania :) ale nie upieram się, zawsze jest bardziej (chyba) znane S0 od Scholl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

My tu sobie gadu-gadu :mrgreen: , a stany magazynowe firm:

 

AUTOSOL

 

i

 

KOCH CHEMIE

 

zostały dzisiaj uzupełnione :)

 

Pojawiła się też nowa marka w naszym sklepie:

 

Liquid Elements

 

I nowości od firm

MIRKA i VALET PRO

 

Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Eryczek, na półkach to już zagościła tylko jeszcze nie zdążyliśmy wrzucić na stronkę. Dzisiaj nadrobimy zaległości ;)

 

GrzegorzLU, koniecznie! Z Legionowa do nas jest bardzo dogodny dojazd trasą toruńską i s8 :) zapraszamy na kawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.