Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będzie to bezpieczne do mycia samochodu?
Produkt zawiera wodortlenek sodu, a więc może zmatowić chromy i po pewnym czasie utlenić lakier - będzie trzeba jakiś ściernym cleanerem go oczyścic przynajmniej. Jak zużyjesz ten produkt to lepiej poczekać i kupić Snow Foam Combo 2 - bezpieczna dla lakieru, chromu i przy tym skuteczna.

 

Jeszcze nie kupiłem piany, będę zamawiał pod koniec tygodnia. Snow Foam Combo 2 nie widzę na allegro, tylko wersje bez "2" na końcu. Jaką piane warto kupić najlepiej z tych tańszych? Ważne, żeby była w miare mocna ale bezpieczna, może rozpuszczać wosk itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbuję rozkręcić swoją lancę pianotwórczą PA w celu wymiany sitka tak jak robią to na filmach na YT. Lanca na imadle, klucz nasadkowy, klucz nastawny,a część do odkręcenia ani drgnie. Popsikane WD40,aby może coś ruszyło,ale efekt taki sam, nie da się ruszyć. Miał ktoś taki problem? Czy są jeszcze jakieś szanse na rozkręcenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miodu ja złapałem kluczem płaskim 22 zaraz za tymi blaszkami co zmniejszają i zwiększają średnicę. Do tego odkręciłem pokrętło -+ i tam złapałem francuzem i poszło od razu. Żadnego imadła nic. Klucz kontra klucz :D

 

[ Dodano: 22 Kwiecień 2013, 12:59 ]

wp001301.jpg

 

wp001300.jpg

 

wp001302.jpg

 

 

Nowe vs stare

Stare odkamienię i będzie asekuracyjnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odbiegnę od tematu. Mam problem z Glorią. Zaczęła mi sama tryskać, bez wciskania. Pompuje i sama pianuje. Jest to strasznie męczące. Filce przeczyściłem, rozebrałem ją do części pierwszych i niczego się nie dopatrzyłem... ktoś może miał podobny przypadek?

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megasb, czy stało się to po wymianie filców (lub odkręceniu jakiejś części), czy po prostu działała-działała, a nagle przestała działać? ;) Pewnie przy pierwszej czynności zapomniałeś o jakimś oringu (lub też go źle włożyłeś), albo (co jest mniej prawdopodobne) pod wpływem chemii, wysokiej temp. etc. coś się z nim stało. Tutaj masz komplet uszczelek:

 

komplet_fm10.jpg

 

Obstawiam, że brakuje Ci czarnej uszczelki pomiędzy "szarą końcówką z filcami" a "niebieską głowicą".

 

Jeśli masz je wszystkie, a nie potrafisz poradzić sobie z problemem, i wszystko ładnie złożyć napisz do dystrybutora Glorii- powinien pomóc, lub po prostu wyślij mu pianownicę, jeśli jest na gwarancji :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wtrącę i podpytam czy ktoś wie czy myjka bosch aquatak 1250 + ta pianownica

http://allegro.pl/pianownica-pa-lavor-b ... 88528.html to dobre połączenie? Testował ktoś kiedyś coś takiego?

 

pianownice z tej firmy wszyscy polecaja i sobie ja chwala co do myjki nic ci nie doradze

 

Do mnie 2 tygodnie temu przyjechala "identyczna" ale TECHNIC'a i naprawde fajnie sie sprawdza.

W porownaniu do marolex'a itp... rewelacja.

W weekend testowalem piane SG + troche Magi i piana lezala dobre 10 minut...

A w kaluzy po myciu nawet nastepnego dnia rano bylo od niej bialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, a jakiej myjki używałeś?

 

Black&Decker Pw1700 Supreme

Ogolnie 4 rok sprawuje sie bez zastrzezen, brakowalo mi czegos do pianowania i ta pianownica jest super.

Wiosenne porzadki czas zaczac wiec przyda sie przy myciu okien, piana, szczotka, splukac i wytrzec do sucha... i zona zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.