Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowałem nową na showcarshine. Hmm może i tam w kartonie jeszcze poza pianownicą jakieś filce były.. ale pewnie nieświadomy Mikołajek je wyeksportował razem z kartonem do śmietnika :D Dzięki za pomoc, teraz będę kombinował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem nową na showcarshine. Hmm może i tam w kartonie jeszcze poza pianownicą jakieś filce były.. ale pewnie nieświadomy Mikołajek je wyeksportował razem z kartonem do śmietnika :D Dzięki za pomoc, teraz będę kombinował :)

Zobacz na ich stronkę czy filece są dostępne oddzielnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie z innej beczki, czy pianownice PA, Technic, MTM, Idrobase, Bayonet etc. różnią się od siebie jakoś znacząco? Każda na dobrą sprawę ma taką samą budowę i zapewne działanie a różnica w cenie od najtańszej do najdroższej jest nawet 100zł :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wy tez tak macie,że po umyciu pianą/porządną bezpieczna dla wosku,ph neutral itd./zostają wam ślady białe przebarwienia na plastikach?.Dobrze ,że plastiki w kolorze nadwozia jasne więc nie tak mocno widoczne.Co by dopiero było gdyby umyć jakąś pianą K2?.Macie też tak i jak sobie z tym radzić .Moja piana to Angelwax Fastfoam Professional Detailing Snowfoam taką mi polecona jako bezpieczną. :ad:

 

[ Dodano: 16 Marzec 2013, 15:13 ]

Sprinter te najtańsze to made in China.Też nie dawno kupowałem i dopłaciłem i mam Pa Włoska-rzekomo najlepsza na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Panowie czy wy tez tak macie,że po umyciu pianą/porządną bezpieczna dla wosku,ph neutral itd./zostają wam ślady białe przebarwienia na plastikach?.Dobrze ,że plastiki w kolorze nadwozia jasne więc nie tak mocno widoczne.Co by dopiero było gdyby umyć jakąś pianą K2?.Macie też tak i jak sobie z tym radzić .Moja piana to Angelwax Fastfoam Professional Detailing Snowfoam taką mi polecona jako bezpieczną. :ad:

mnie żadnych plastików nie przebarwia tyle że ja daję 60ml piany na litr wody ale w ogóle ciekawa sprawa. Z ciekawości w markecie kupiłem litr piany za 10zł i dałem stężenie 1:10 piana wątpliwe że bezpieczna dla wosków mimo to również żadnych przebarwień nie miałem :dontknow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_Excede, również mam przebarwienia na plastikowej lotce od piany, ale Shiny Garage Perfect Active Foam. Zawsze zapomnę cyknąć fociaka. Sonax nie poradził sobie, ani APC Cyclone 1:20. Przebarwienia wyglądają jak zwykłe plamki, tam gdzie leżał sobie "bąbelek" piany :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.