Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj odebrałem swoją pianownicę - sprzedający do którego pisałem odezwał się później że została mu na stanie ostatnia pianownica PA i jeżeli wyrażę chęć to zrobią mi ją pod myjkę Karcher serii K

i oto jest

21b54f1e3c20ba68med.jpg

08e8d40925d5feccmed.jpg

0c6692c043e493bamed.jpg

e70ffe74dfe92bf2med.jpg

 

 

pianownica w oryginale jest bez końcówki; żeby była z interesującą nas końcówką potrzebny jest nypel 1/4 cala i odpowiednia końcówka z gwintem wewnętrznym oraz jakiś uszczelniacz do śrubunków

 

sprzedający to:

P.P.U.H. WERA

ul. Wieniawskiego 5C

35-603 Rzeszów

kom. 795 433 699

tel. (017) 859 51 04

 

na allegro ma login: PPUHWERA

koszt: 190 zł z transportem

tylko pogoda trochę nie sprzyjająca dla testów - a miało już być lato odrazu po jesieni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bez koncowki mozna gdzies kupic? bo teraz to chyba juz sie nie da jej odkrecic?

wydaje mi się że bym rozkręcił ale napewno by coś na tym ucierpiał adapter

 

a czy można kupić - napewno ten sprzedający co kupiłem od niego posiadał je bez końcówek - ale dorabia końcówki żeby większe zbycie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś powiedzieć czym najlepiej czyścić sitko w pianownicy P.A, bo prawdopodobnie mam zatkane a nie bardzo chcę inwestować w nowe??? Macie jakieś doświadczenia?

 

Zalej octem lub jakimś środkiem od kamienia i zostaw na kilka godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kulon - zazdroszczę zakupu :)

swoją drogą sprzedawca mnie ciekawi - miał 20 sztuk, na aukcji poszły 4, jedna dla Ciebie a on już nic nie ma bo miał porezerwowane...

15 pianownic po 180 zł mu ludzie zarezerwowali :o

 

no nic, pozostaje mi go jedynie pilnować - na razie bez ciśnienia

dziś było tak zimno, że nawet nie odkurzyłem w aucie a co dopiero myśleć o myciu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 pianownic po 180 zł mu ludzie zarezerwowali

jak z nim rozmawiałem to miał te pianownice tylko już przygotowane pod różne modele myjek i powiedział że nie będzie rozkręcał bo niby w przyszłym tygodniu będzie przyszła dostawa

zazdrościć nie ma czego - za chwilę się pojawią napewno a i tak pogoda nie pozwala na zorganizowanie piana PARTY

 

ale przynajmniej jest czas na szukanie innych gadżetów na wiosnę i lato - właśnie zamówiłem sobie wąż 18m do myjki żeby było swobodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.