Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

no super tylko za czym ja zużyje 5 litrów tego wosku (czyli 500 litrów mieszaniny) to podejrzewam, że szybciej samochód ulegnie naturalnej biodegradacji :-] poszukam czegoś w litrówkach albo podjadę na myjnię by mi trochę takiego specyfiku odlali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na tych myjniach, bo mogą mieć różne produkty, a "wosk" może mieć niewiele wspólnego z woskiem. Mogą używać nabłyszczacza. Z własnego doświadczenia mogę polecić Kenotek Polymer Foam Polish. Przy regularnym stosowaniu po każdym myciu tworzy trwałą warstwę, której nie zmyjesz po pierwszym myciu, w przeciwieństwie do innych produktów tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z "pianownicą" karchera 0,6l. Otóż nagle niespodziewanie kiedy podłączyłem do myjki to ustrojstwo przestało pobierać piane (zaczęła lecieć sama woda z pianownicy), zmniejszyło się ciśnienie "pianowania" i zaczęło lecieć małym strumieniem z dziury z prawej strony pianownicy. Czy ktoś ma wogle pomysł o co to może chodzić? Wydaje mi sie że uszczelka nie trzyma w środku. Ale nie mam pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super tylko za czym ja zużyje 5 litrów tego wosku (czyli 500 litrów mieszaniny) to podejrzewam, że szybciej samochód ulegnie naturalnej biodegradacji poszukam czegoś w litrówkach albo podjadę na myjnię by mi trochę takiego specyfiku odlali

Dlatego Autogloss nie jest produktem dla użytkowników indywidualnych.

Ale jeśli ktoś poda mi ofertę hydrrowosku na

jedno auto więcej niż 5 groszy to póbka na 50 woskowań gratis .

 

[ Dodano: 21 Czerwiec 2011, 23:32 ]

Mam problem z "pianownicą" karchera 0,6l. Otóż nagle niespodziewanie kiedy podłączyłem do myjki to ustrojstwo przestało pobierać piane (zaczęła lecieć sama woda z pianownicy), zmniejszyło się ciśnienie "pianowania" i zaczęło lecieć małym strumieniem z dziury z prawej strony pianownicy. Czy ktoś ma wogle pomysł o co to może chodzić? Wydaje mi sie że uszczelka nie trzyma w środku. Ale nie mam pewności.

Sprawdź czynie ma w niej filtra w :oops: postaci sprasowanej tuleji metalowego drutu. Lubi sie zapychać. Nie warto kupować nowego tylko zastosowa zwykły odkamieniacz Javox do czajników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenotek Polymer Foam Polish

 

Używam i polecam. Byłem do tego na początku sceptycznie nastawiony, bo nie uznawałem czegoś takiego jak Hydrowosk. Dla mnie to był zawsze pic na wodę. Ale po kilku myciach zmieniłem zdanie. Ładnie nabłyszcza i nawet kropelkuje.

 

PS: Do tego ten cudowny zapach :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bez pianownicy normalne ciśnienie jest z myjki?

 

Spróbuj zatkać tą boczną dziurę palcem i puścić i zobacz co się stanie - ona z tego co mi sie wydaje zasysa tamtędy powietrze. Podejrzewam ,że w środku w pianownicy coś nie tak jest.

 

Tak ciśnienie myjki jest ok. Więc jest to wina tylko i wyłącznie tej pseudo pianownicy. Po zatkaniu palcem nic sie nie zmienia. Dalej leci sama woda a nie detergent w dodatku słabym ciśnieniem.

 

[ Dodano: 22 Czerwiec 2011, 20:41 ]

Marek, a jak to wogle rozbierać jak to jest jeden zespolony plastik. Nie chce mi się wierzyć że to może być twarda woda i kamień. Z drugiej strony co niby innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

quote="obek]Witam,

 

Czy ktoś jest jeszcze chętny na przejściówkę z Karcher <--> black&decker ??

 

Potrzeba min. 5 osób żeby kolega timur mógł zamówić u tokarza kolejną partię.

I jak narazie jestem nr 1. Jeżeli ktoś jest chętny to niech się dopisze.

 

Ja byłbym zainteresowany , ale z tego co wiem to sam black&decker ma różne końcówki to znaczy te ze skrzydełkami do modeli PW1700 , a do 1400 są chyba bez skrzydełek jak ta przejściówka widoczna na zięciach kilka postów wcześniej . Ja potrzebuję właśnie tą ze skrzydełkami .więc jeśli możesz to określ się do jakiego modelu będziesz chciał to dorabiać i jaki będzie ewentualny koszt takiej przejściówki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do myjki Black&decker 1700 czy 1400 koncówki są takie same.

 

Może i są takie same , ale z pewnością różnią się od tych które dorabiał kolega timór download.php?id=1622 .

 

Nie chciałbym kupować dorabianej końcówki na zamówienie , którą i tak będzie trzeba przerabiać bo to chyba bezsens nie ?

 

Do mojego B&D PW1700SPM potrzebuje taką , może ktoś ma na zbyciu .

 

Aha i jeszcze najważniejsze pytanie , bo chyba zacząłem kompletować sprzęt od końca , gdzie obecnie mogę kupić w przystępnej cenie oryginalną Włoską pianownicę P.A , bo te na algr. to podobno same podróby z Chin.

IMG_1025.JPG.ba61950176074ad082d8545c5db47afb.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć coś na temat tej pianownicy :allegro.pl/pianownica-lanca-piany-karcher-hd-hds-m22x1-5-moc-i1642043853.html

czy jest to oryginalny karcher lub może ta Włoska P.A . A w ogóle po czym można je rozpoznać i być pewnym że to nie jest Chińska podróbka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ta pianownica nie jest oryginalna oryginal wyglada tak jak kilka stron wczesniej pokazalem. Cena oryginalnej pianownicy wynosi ponad 350zl. Mowa tutaj o pianownicy o objetosci 1 litra. Polecam upewnic sie czy pianownica ktora kupujesz jest warta swojej ceny bo nieraz warto doplacic 40 zl i byc zadowolonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy koledzy saddam i yukon umieja czytac? Kolega sprecyzował pytanie i pyta sie czy pianownica jest oryginalem kerchera badz tez pianownica P.A. Więc o co wam biega? Czytać ze zrozumieniem jeden i drugi nie umie? To dowiedz się u ile kosztuje taka pianownica ktora pokazałem na forum.

O proszę znalazłem okazję oryginał KARCHERA

http://allegro.pl/karcher-6-394-668-pia ... 58586.html

innych pianownic o pojemosci 1 litra nie ma sa tylko mniejsze dostepne na allegro itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry koledzy że przez moje dość proste pytanie musieliście się ściąć , chciałem tylko wiedzieć czy to z algr. to faktycznie oryginalny karcher lub ewentualnie P.A bo ja ich nie rozróżniam . Ale z tego co się od was dowiaduję to oryginał karchera kosztuje powyżej 350zł - (ho,ho wtedy samochód trzymał bym na dworze a pianownicę w garażu - żart) , natomiast jeżeli chodzi o orginalną P.A to tylko brać od EXCEDE tak ??? , rozumiem że tak będzie najkorzystniej i najbezpieczniej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.