Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

bf67f7d7694a1216m.jpgPo rozkręceniu pianownicy moim oczom ukazał się taki widok. Podejrzewam, że to zagniecenie jest spowodowane zbyt silnym dokręceniem pokrętła od regulacji na -. Ktoś się spotkał z czymś takim? Podejrzewam, że otwór powinien być okrągły, próbować to prostować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Np nie uzywanie jej w mocnym sloncu, badz ogolne pozostawianie do wyschniecia, moze sie powzerac w lakier czy elementy chromowane uszkadzajac je bezpowrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś w forumowiczów posiada pianownice z końcówką do Karchera HD? ;]

 

pw_adaptors1.jpg

 

Ostatnia na rysunku :)

 

Mam bowiem problem, kupiłem nową myjkę, i końcówka przystosowana do B&D za bardzo nie pasuje :D:D

 

Chciałbym się dowiedzieć jaką średnicę ma gwint :o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jeszcze zależy jak brudne auto,czy zalezy ci na szanowaniu wosku jesli masz na karoserii.Ja mam ta i robię jak napisano-ale to bardzo delikatna dla wosku https://mrcleaner.pl/angelwax-fastfoam- ... p2169.html

 

[ Dodano: 19 Maj 2013, 22:08 ]

Noi umówmy się ... ja to najbarzdiej uzywałem tego sposobu w okresie jesienno-zimowym jak zimno a auto tzeba umyć /podmyć /ze soli głownie sznując zdrowia i wosku na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek96,ja zazwyczaj robię 1:10 czyli 100ml piany i 900ml wody i piana jest elegancka,moim zdaniem jak byś dał 30ml na litr to by prawie sama woda leciała

Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle, ale to nie ma prawa dzialac. :/

Jesli do pianownicy daje 40-50 ml chemii na litr. I to nie jest silny roztwor. To jakie bedzie stezenie nawet ze 100ml piany na 900ml wody, jesli w lancy nosnikiem jest nie powietrze, a woda ktora dodatkowo znacznie rozciencza roztwor.

Mozliwe ze sie myle, ale dla mnie jedyne co tu moze dzialac, to to ze "spieniona woda" lepiej odmoczy brud bo dluzej utrzyma sie na lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Glorie FM10 podobno to jakiś nowszy model z koncówkami pieniącymi a nie krążkami filcowymi i mam mały wielki problem...

 

Wlewami litr wody, 30ml Shiny neutral ph, pompujemy na maxa i piana leci przez 3 sekundy :shock:

 

W zestawie są 3 końcówki, próbowałem z każda, z mniejsza ilościa wody, większą piany i jest ciągle bryndzaaa :idea:

 

Ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.