Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, dziś otrzymałem piaskownice epoca 2l wlałem litr wody 35ml Purple Snow Foam- Autobrite, napompowałem i tu zaczyna się problem a mianowicie rozprysk jest na max 5 sekund później leci mocnym ciurkiem i tak można psikać z 30 sekund (jak z opryskiwacza), piana bardzo gęsta 4 filce. Da się coś zrobić by rozprysk trwał dłużej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koli_7, Nie nie

To nie takie proste.Piana ma wlasciwie dzialac czyli ma miec odpowiednie stezenie aby rozluznic brud i nie zniszczyc wosku.

Ogolnie wydaje mi sie ze Epoca pa problem z wydatkiem powietrza :/

Daje za duzo powietrza do mieszaniny i ladny strumien leci dosc krotko.

Trzeba wiec kombinowac z filcami trzymajac sie odpowiednich dla nas proporcji chemii.

Widzalem w temacie o tej pianownicy ze potrafi pryskac dosc dlugo, ale nie wiem z jakim roztorem i jak on dziala na samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z pianownicą PA. Dziś dostałem od kuriera, wlałem 80ml/750 wody.

Podłączyłem pod B&D PW1500WB i pach działa! 10 sekund pół auta w pianie i zonk.. taki oto problem w załączonym filmie. Dodam że na normalnej lancy wszystko ok z myjką.

Przyczyna? Pomocy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, SJake, Zapomniałem nazwy, ale wreszcie znalazłem- a coś takiego:

http://sklep.beps.pl/daerg-bays-wash-pi ... g-p-5.html

http://sklep.beps.pl/daerg-autocosmic-d ... -p-33.html

 

Produkty tej firmy były wspominane kilka razy i zapamiętałem, że to też jest mocny zawodnik.

Dimera trochę się boję :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam zamiar odkręcić od str sitka i sprawdzić co i jak.

Działała na początku 10 sekund. Wszystko ok. Ale jak przestała to już jest cały czas jak na filmiku. Może to wina ciśnienia wody? Nie mam regulacji na myjce więc w normalny sposób ciśnienia nie zmniejszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wina ciśnienia wody? Nie mam regulacji na myjce więc w normalny sposób ciśnienia nie zmniejszę.

Prawie wszyscy mają bez regulacji (auto) i jeszcze nie było problemu.

Nawet jeśli to powinno lecieć mocnym strumieniem, wynikającym z samego cisnienia wody doprowadzanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.