Skocz do zawartości

Czasowe obniżki cenowe i nowe promocje


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor

Nowe promocje w naszym sklepie.

 

Wosk R222 i Lusso Oro, a także rewelacyjny dressing do opon Endurance Tire Gel. Oprócz tego Wheel Cleaner od Wolf's Chemicals i Clearmist Detailer.

 

Zapraszamy do czasowych obniżek cenowych

 

Oczywiście rabat forumowy jest aktywny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Nowe PROMOCJE na ten tydzień!!!

 

APC MEguiar'sa, galonowe opakowanie 90zł

Endurance Tire Gel 45,90zł

Szampon Chemical Guys GlossWorkz, galonowe opakowanie 172zł

Collinite 915 106zł

i kilka innych produktów...

 

Od tych cen obowiązuje jeszcze rabat forumowy -5%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

PROMOCJA NA PASTY MENZERNA!!! 3 + 4 GRATIS!!!

 

Oferta ważna od teraz (tj. 9 września) do końca weekendu, czyli niedziela godzina 24.00 (11 września).

 

Kupując 3 duże opakowania past Menzerna (przynajmniej dwie różne pasty), 4 (również w dużym opakowaniu) otrzymujesz GRATIS!!!

 

Jako czwartą pastę gratisową można wybrać: FG500, PG1000, PF2500 lub FF3000

 

Biorąc udział w tej promocji nie będzie naliczany rabat -5%. Oczywiście tylko na Menzerne, reszta produktów z rabatem jak zawsze :)

 

Zamówienie musi oczywiście zostać złożone z jednego konta i wysłane pod jeden adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

UWAGA. Oferta na Menzerne 3+ 4 GRATIS przedłużona na kolejny tydzień, tj. do 18 września.

 

Przypominamy o tygodniowych obniżkach cenowych. Między innymi Collinite 476, Szampon Meguiar's Gold Class, Cleaner R222 i czarny spray akrylowy, który może przydać się do odnowienia stalowych felg na zimę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym tylko ja skorzystał z promocji na Menzernę?

menzerna.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Od siebie jeszcze gorąco polecę odbiór osobisty zakupów jeśli mamy taką możliwość ponieważ w takiej sytuacji można z Pawłem wymienić się wieloma informacjami i ciekawostkami ze świata auto detailingu a także spostrzeżeniami odnośnie produktów. W każdym bądź razie dziękuje za udane zakupy i mam nadzieję, że niedługo znowu się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Moje zamówienie dotarło dziś już ok. 14:00 - jak na przesyłkę ekonomiczną to całkiem szybko :)

Wszystko całe, nic się nie wylało ale muszę przyznać, że najcenniejsza część przesyłki posiadała najmniejsze zabezpieczenia ;)

Dzięki za fajne gratisy, bardzo trafione. Mimo że to może popularne środki nie miałem jeszcze okazji ich testować a środek do Plastików zewnętrznych trafiony w 100% bo mnie mój PB TR nie zadowala :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

rychu chodzi zapewnie o sealant... :) był opatulony dookoła innym butelkami także luzik ;)

Moim zdaniem Megsowy All Season Dressing wymiata na zewnętrznych plastikach, ale niestety dużo osób nie docenia Megsa, nie wiem dlaczego :o

 

Daj znać jak sealancik Wolfa, przymierzam się nałożyć na samochód rodziców, chociaż na dniach będzie u nas dostępny nowy sealant Autobrite-a i będę miał dylemat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja też nie wytrzymałem i na szybko nałożyłem Wolfa na lusterko i błotnik :)

Dosłownie jedno przechylenie pojemniczka na płatek kosmetyczny i zrobiłem całe lusterko, jeszcze zostało więc wysmarowałem jeszcze kawałek błotnika.

Druga kropelka i prawie cały błotnik posmarowany. Dużym plusem jest to, że widać gdzie nakładamy produkt, nawet na srebrnym lakierze.

Polerowałem po 20 minutach, bez problemów.

Odpychanie wody genialne, kropelki też rewelacyjne, tym bardziej że to sealant.

Ogólnie świeżo położony zachowuje się identycznie jak Naviwax Light ale aplikacja jest jeszcze prostsza, jest wydajniejszy i mam nadzieję, że trwały jak w opowieściach przewijających się w internecie :-] Ale co do trwałości to będę mógł Ci coś powiedzieć po zimie ;)

Mógłby jeszcze fajnie pachnieć ale nie można mieć wszystkiego...

 

All Season powędrował na listwy na przednich drzwiach i zobaczę jak to wygląda w porównaniu z PB na tylnych. PB daje taki bardziej mokry wygląd po nałożeniu ale po tygodniu listwa robi się siwawa. Ta listwa też nie jest najwyższych lotów i to nie ułatwia sprawy ;)

 

Szamponem zmywałem robale zabite wczoraj na autostradzie, poradził sobie znakomicie. Tyle piany to jeszcze nigdy nie miałem :)

 

 

PS:

-Szkoda, że Flexipads ręcznik z microfibry 40x40 pojawił się po moim zamówieniu bo byłby mój :)

-Kolor zaprawki wydawał mi się za ciemny ale jak pomalowałem kawałek anteny satelitarnej to widać że jest OK :D

-Aplikator bawełniany dostałem troszkę inny niż na fotce. Ale to tylko się czepiam szczegółów, bo taki jak dostałem mi nawet bardziej pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Oficjalnie informujemy, że sklep www.pielegnowacauto.pl dołączył do akcji promocyjnej firmy Meguiar's! Za każde 60 zł wydane w naszym sklepie na produkty Meguiar's aplikator Soft Foam dostajecie gratis! Szczegóły w banerze na głównej stronie sklepu MX NOWICKI

 

ZAPRASZAMY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

I kolejna promocja z cyklu "gratisy do produktów". Przy zakupie za min. 250 zł (brutto) produktów firmy AUTOBRITE, sealant Seal&Protect otrzymujecie od nas GRATIS! (Promocja trwa do wyczerpania zapasów)

 

 

PROMOCJE GRATISY DO PRODUKTÓW

 

ZAPRASZAMY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor

CZASOWE OBNIŻKI CENOWE czyli nowe produkty w promocyjnych cenach! M.In. Wolf's Chemicals Sealant Body Wrap, Auto Finesse Gloss Tyre Dressing 500 ml, Meguiar's Szampon Gold Class 3726ml , Autobrite Magifoam 5L i inne :)

 

ZAPRASZAMY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

UWAGA!!! Miło nam donieść że integracja paczkomatów w naszym e-sklepie została ukończona :) Od dzisiaj możecie korzystać z tej formy wysyłki.

Korzystając z paczkomatów płacicie symboliczne 1zł za wysyłkę!!!

Promocja trwa do odwołania.

 

Przypominamy o cotygodniowych promocjach na wybrane produkty: Czasowe obniżki cenowe

Pamiętajcie że od tych cen naliczany jest jeszcze forumowy rabat -5%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.