Skocz do zawartości

Brinkmann MaxFire Dual Xenon Czy Led Lenser ??


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

o latarki potrzebujesz jeszcze ogniwa 18650 ( mogę jakieś kopsnąć na początek ) i ładowarkę

 

cena? :o nie masz takich rzeczy? :-]

 

akurat edytowałem posta - nie mam ładowarki, ale coś się załatwi :P

 

latarka + akumulator + wysyłka ( priorytet polecony ) 110zl 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdybyscie sie nie dogadali, to ustawiam sie w kolejke ;)

 

Wygląda na to, że poszła, ale spokojnie - coś się pomyśli :P

 

 

 

Odległość latarki od ściany 0.5m, średnica koła~75cm, nastawy aparatu: f2.8, iso 100, 1/60s

 

P1140859.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek - dzięki :good:

 

SzaKal - żadnej :P oni nie mają tanich w ofercie :o a jak już koniecznie chcesz LL to może polecaną tu P7?

 

ciekawi mnie jeszcze opinia kamilgt, bo ma wersję na soczewce typowo zrobioną do inspekcji, jeżeli się sprawdzi ( chociaż zegarek już pisał, że jest ok ) to mogę zrobić jeszcze jakieś latarki w tej wersji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt - Bieniek dostał dzisiaj swoją, równo były wysyłane ... pewnie Twoja jutro dojdzie :)

 

SzaKal - zrobić mogę, gwarancję daję jak najbardziej

 

g.pajak - wiadomość dostałem, malowaniem jestem zainteresowany i tak jak pisałem - zacząłem toczyć obudowę pod nową latarkę, jak skończę pewnie się dogadamy ... tylko ten czas a właściwie jego brak :/

 

na dzień dzisiejszy zostały mi trzy puste obudowy, jedna taka sama jak ta dla kamilgt ( ale ma jakieś wgniecenie na rancie, poza walorami estetycznymi w niczym nie przeszkadza ) i dwie nieco inne z wyglądu, muszę do nich dorobić radiator pod diodę i elektronikę, włącznik no i "oprawić" soczewkę :)

 

za te latarki chcę 110zł od szt. z wliczoną wysyłką, trzeba jeszcze dokupić ładowarkę i ogniwo li-ion 18650

 

ładowarkę można kupić już za 25zł, w sklepie, nową z gwarancją i paragonem :)

 

ogniw jest sporo do wyboru, ceny zaczynają się od ~5zł za ogniwa "przemysłowe", nowe o bardzo dużej pojemności kosztują ~50zł

 

dlaczego 18650? bo te ogniwa najlepiej nadają się do zasilania tych diod, jeden wydatek ( ogniwo + ładowarka ) a później tylko używanie i ładowanie :), do tych latarek montuję elektronikę z jednym trybem pracy - elektronika zapewnia stałą jasność w miarę rozładowywania akumulatora ( na samym końcu będzie dość szybko "przygasać", wtedy zmieniamy akumulator ), czas pracy na dobrym akumulatorze to przeszło 3 godziny, dioda emituje ponad 300lumenów :)

 

tak czy inaczej wolałbym aby Kamil obadał latarkę i przetestował ją, jak stwierdzi, że jest dobrze to biorę się za robotę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Jak masz konto na paypalu oraz cierpliwość na około 10 dniową przesyłkę, w HK kupisz to samo i znacznie taniej. Z poniższego sklepu korzystałem parę razy, latarek przerzuciłem z 14szt

http://dx.com/c/flashlights-lasers-999/ ... geSize=200

 

120lm mam z takiej pierdółki do kluczy

http://dx.com/p/tank007-tk-703-ha-iii-c ... 0440-26988

 

ostatecznie zostawiełem sobie poza małym tankiem solarforca L2P na diodzie XP-G, bardzo dobra jakość i dużo światła 330lm :)

Brałem bezpośrednio od nich, bardzo szybka przesyłka ok tygodnia

http://www.solarforceflashlight-sales.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, tu masz pomiary czasu działania na różnym zasilaniu - http://www.messerforum.ne...ll=1#post504265

Czyli jakie najlepiej kupić o jakiej pojemności?

 

Zazwyczaj używam akumulatorów Sanyo eneloop

 

komplet 4szt. kosztuje ponad 20zł, do tego ładowarka i jedziesz :good:

 

biorąc pod uwagę krótki czas działania tej latarki - inwestycja szybko się zwróci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.