Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Z tej strony Tomasz z Ostródy.

Od dłuższego śledzę forum, dziś się zarejestrowałem.

Mam nadzieję, że uzyskam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a z czasem sam zacznę na niektóre odpowiadać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Przemek. Od dawna przeglądam forum, z którego bardzo dużo się dowiedziałem jak odpowiednio dbać o auta i cieszę się że w końcu postanowiłem dołączyć do tak zacnego grona.

Moja wiedza nie jest jeszcze zbyt obszerna więc póki co pewnie nie za bardzo będę mógł pomóc, ale myślę że wizyty, i udzielanie się na forum pomoże mi się rozwijać w dziedzinie auto detailingu. Staram się być cierpliwym i bardzo dokładnym w tym co robię więc myślę że nie powinno być tak źle z nauką.

Jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Zajmuję się ogólnie rozumianą motoryzacją. Praca w hurtowni motoryzacyjnej a po godzinach auto-detailing. Liczę na ciekawe informacje odnośnie kosmetyki a w miarę możliwości chętnie podzielę się wiedzą.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Detailingiem interesuję się od ponad 10 lat, albo prawie 20. Zależy z której strony patrzeć. Nie będę owijał w bawełnę tylko walę prosto z mostu. Chcę otworzyć firmę usługową zajmującą się detailingiem. Po prostu jestem na zakręcie życia, praca na etacie przestała mnie już bawić, chcę robić coś swojego, a kasa z unii płynie aktualnie szerokim łukiem, więc trzeba korzystać. Tyle tytułem wstępu a teraz pytanie do adminów. Gdzie najlepiej, w którym dziale, poruszyć wątek otwierania własnej działalności detailingowej bo tak jakoś w żadnym mi w sumie nie pasuje, a nie chcę na dzień dobry dostać bana ;)

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich! To mój pierwszy post, ale forum przeglądam już od wielu tygodni. Z góry przepraszam za ewentualne błędy, które popełnię jako nowicjusz, a dla Was będą one oczywiste:)

pozdrawiam Was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.