Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, już od jakiegoś roku czytam to forum i powiem wam szczerze, jest strasznie uzależniające. Wcześniej miałem szampon, gąbkę i wystarczyło, teraz jak żona widzi kolejna paczkę to już się foczy ;) niech błysk będzie z wami!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczor!

 

Wstepne przywitanie juz bylo, jednak dopiero teraz chwila pozwala na kilka zdan wiecej. Po greckich 12sto letnich "wakacjach" zawitalem w niemczech. Tutaj zaczela sie moja przygoda z tematem zgodnym temu form. Pracuje na rzecz Automobile SG Mercedes Benz i to wlasnie w tej firmie rozwijam swoje umiejetnosci. Nie jestem najlepszy ale i zle nie jest gdyz wlasnie zaproponowano mi bym zaprzestal pracy jako pracownik i zostal podwykonawca. Tak tez zrobie i chetnie nawiaze wspolprace z ludzmi z Polski. Nie ukrywam, ze skapo zagladam w tutejsze forum (co sie zmieni), nie mniej jednak jesli juz zagladam czesto jestem pelen podziwu i szacunku temu co zawiera forum, zatem i temu wszystkiemu co kazdy z Was tutaj przedstawia - wnosi. Zaczynam skrzetniej wnikac w tematy, a tym czasem zapraszam "do mnie" no i oczywiscie pozdrawiam.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, trafilem na forum przypadkowo ale zostane tu na dluzej. Od roku pracuje w angielskiej firmie zajmujacej sie czyszczeniem aut, szykowaniem nowych aut, serwisow i tzw frontow. Nie chce tu zostawac na stale a juz sobie umyslilem ze jak wroce do Polski to chce sie zajac sprzataniem, myciem aut. Do tego chcialbym sie nauczyc wszyskiego co zwiazane z lakierem czyli usuwanie rys, polerka itp itd.

Rowniez chcialbym sie dowiedziec jak najwiecej w temacie otwierania i prowadzenia takiej dzialalnosci w Polsce.

Maciej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czyściochów! Od niedawna szukałem porad na temat dbania o auto ,które nie będzie w 95% komercją i znalazłem tylko szkoda ze tak późno ale jak to się mawia lepiej późno... :D a teraz czas na lekturę.

 

PS. Dla Pani Justyny za relacje Toledo wielkie brawa! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.