Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was drodzy fanatycy swoich aut. Mam 34 wiosny i jestem z Warszawy. O samochód czasami dbam bardziej niż o familie ;) Od kwietnia jestem szczęśliwym posiadaczem Saaba 9-5 MY04 B205e. Po za tym że chce dać mu trochę więcej koni, to chce przede wszystkim aby godnie prezentował się na ulicy jak i bym dobrze czuł się w środku. Dlatego też dołączyłem do Waszego grona. Chcę na tym forum poznać fajnych ludzi jak zebrać jak najwięcej informacji o tym jak samemu dobrze i uprać "cały" samochód. Planuje na wiosnę wszystko wyjąć ze środka i porządnie wszystko umyć i uprać sufitke i wykładzinę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów

Zanim zapisałem się poczytałem forum i jestem trochę zaskoczony !

Mam nadzieję że to przez pobieżne czytanie nielicznych i być może niewłaściwych wątków

Slang i skróty używane na forum mnie ścinają z nóg na starcie ! Mam nadzieję że jest gdzieś głębokie podforum dla takich starych "grzybów" jak ja , którzy na starość mając wymarzone , odkładane w czasie z uwagi na ciągłe potrzeby innych - autko chciałby przy po mocy Was młodych i gniewnych , obrytych w skrótach i nazwach tych wszystkich środków do pielęgnacji - pocieszyć oko póki jeszcze dna od butelek nie przesłonią całkowicie możliwości oglądania lakieru na moim Q5 :-))

Witam Was serdecznie i proszę o wyrozumiałość dla dziada po 50 - ce

Proszę o poprowadzenie gdzie czytać , gdzie zacząć aby nauczyć się jak i czym pielęgnować lakier ! :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.