Jump to content

Damian68

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Damian68

Informacje

 • Imię
  Damian
 • Auto
  Mazda razy dwa plus Opel
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Województwo
  Wielkopolskie

Recent Profile Visitors

204 profile views
 1. Po rozmowie z kolegą na temat oleju 2T też zastosowałem w Mazda 5 diesel. Oprócz tego zrobiłem kalibrację wtrysków programem Forscan oraz czyszczenie przepływomierza . Olej silnikowy to mazdowski do DPF-a a ON ze stacji Circle i ostatnio Shell V pover i powiem że kolosalna różnica tj słyszalna cichsza o wiele cichsza praca silnika.
 2. To lepiej lać paliwo premium czy stosować środki Archoil ? Rozumiem że paliwa premium to V power , ultimate , verva i banalne pytanie - które lepsze
 3. Filtr powietrza to zmieniam co 10 tys km lub co dwa lata jak kto woli. I co takiego zrozumiałeś ???
 4. Chodzi mi głównie o zachowanie " czystości" silnika, wtryskiwaczy i innych składników układu paliwowego , że tak ogólnie określę. Nie oczekuję przyrostów koni , czy dynamiki Ferrari . Chodzi o sprawność silnika
 5. Może dorzucę trochę ze swej strony. Może ktoś miał do czynienia ze środkami firmy FORTE . Kupiłem środki do diesla i benzyny i zaaplikuje je do moich MAZD. Kiedyś do poprzedniej Mazdy zastosowałem płukankę i środek do paliwa . Teraz kupiłem zestaw do diesla #07-1 wtryskiwacze, kompresja, DPF/FAP-pakiet czyszczący. oraz do benzyny Fuel System Cleaner Advanced, Top End Treatment . Podzielę się później moimi spostrzeżeniami . Podaje link do sklepu FORTE , są tam opisy tych środków. https://forte-nwe.sklep.pl/ Dlaczego akurat te środki wybrałem ? Jestem w klubie Mazdaspeed i wiele osób te środki stosowało . Może ktoś z Was też ma jakieś doświadczenie i podzieli się swoimi opiniami . Przy okazji dzięki poradzie kolegi Dominika zalałem teraz Mazdę 2,0 benz olejem Amsoil po uprzednim wypłukaniu płukanką Archoil i już dostrzegam lepszą pracę silnika.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.