Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Szacun!

Nie myłem ręczne od czasów dzieciństwa. Za komuny jeszcze (gimby nie znajo), o jedynego w domu fiaciora 125 się dbało i woskowało. Potem przyszło wiele zachodnich auta i myjki pod ciśnieniem. I tak by już zostało, gdyby nie to że wyjechałem na wieś gdzie jest internet a nie ma myjek! Tak więc wróciłem do korzeni i wylądowałem tutaj :) Od konieczności do nowego hobby. Dziękuje Wam za to!

Witajcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa.

Jestem z Krakowa i postanowiłem się podszkolić z tematyki forum i przy okazji znaleźć namiar na kogoś kto porządnie wyczyści mi tapicerkę (po dużym rozczarowaniu przy pierwszym podejściu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, od pewnego czasu jestem obserwatorem forum, czerpię z niego dużo wiedzy. Początkiem sierpnia otwieram Salon Detailingowy w Krakowie. Lipiec przeznaczony na organizację i zdobywanie doświadczenia w praktyce. Pozdrawiam, do zobaczenia ! :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Z racji, że zapomniałem hasła to swojego poprzedniego konta, a po próbie ponownej aktywacji nowym hasłem system wypluł komunikat 'podane konto nie istnieje' pozostaje mi założyć nowe i dalej cieszyć się forum! :) Witam jeszcze raz i pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem młodzieży ;)

Zaczynam nieśmiało myśleć o świadczeniu usług wiadomo jakich, więc zawitałem tu i ja:).

Może nie przeglądałem forum zbyt długo (chociaż parę tematów już przewertowałem), ale nie zauważyłem tu złośliwości i chamstwa, jakich jest pełno na innych forach - duży plus. Aż się chce czegoś dowiedzieć/zapytać.

Czuwaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Na imię mam Dawid obecnie posiadam 22 wiosny :)

 

Moj samochodzik to VW Golf V Variant 2007 1.9 BLS

 

Jest to moje oczko w głowie i wraz ze stanem technicznym chciałbym zadbać o jego stan wizualny - Myślę że razem damy radę !!!

 

Pozdrawiam :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.