Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja choroba jak nazywa to moja dziewczyna (czytaj zarażenia się detalingiem ) zaczęła się od zakupy auta z bardzo wymagającym lub źle zabezpieczonym lakierem.

Zacząłem przeglądać internet trafiłem na bloga i się zaczęło pierwsze zakupy dwa wiadra, fajny efekt nagle skończyło sie w blogu było za mało informacji więc zaczęłam szukać i trafiłem na forum i czytając już wiem że popełniłem błąd w zakupach ale nic po czytaniu dalszym stwierdziłem że mój samochód jest cały malowany, morka itp.

Mam nadzieję że z mocą tego forum i mojego skromnego portfela doprowadzę go do zadawalającego stanu [VICTORY HAND][sMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

Pozdrawiam [RAISED HAND]

 

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim. Jestem Dawid, pochodzę z Jarocina WLKP. Na autodetaling załapałem bakcyla od mojego kumpla herusek14, który przedstawiał kilka razy wam swoje projekty - w tym jeden mojego auta, kilka lat temu A4 B5. Zamiast oddawać komuś auto, na autodetaling, postanowiłem sam się czegoś nauczyć i działać sam dla siebie, mimo że kobieta może nie raz strzelać fochy :lol::D

Miłego dnia wszystkim!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozpoczynam swoją przygodę z autodetaling :), zacząłem się tym interesować przez tragiczny stan auta moich rodziców co mnie bardzo denerwuje, a przy okazji chciałbym doprowadzić moje cacko do jak najlepszego stanu. Mam dwie bryki w słabym stanie więc mam na czym się uczyć ;) mam nadzieję, że pomożecie mi tutaj wybrać odpowiedni staff na początek. Czytałem kilka dni na ten temat i coś tam wybrałem - zobaczymy czy dobrze czy źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

Mam na imię Radek i bardzo mi miło, że mogę do Was dołączyć. Czytuję forum od jakiegoś czasu i niewątpliwie jest ono kopalnią wiedzy. Mój pojazd to jakże oryginalny i niespotykany VW Passat B5.

A tak już zupełnie bez ironizowania to będę dokładał wszelkich starań, by wyróżnić go z grona typowców ;) Ślubuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Mam na imię Marcin, pochodzę z zachodniej części Dolnego Śląska, w amatorski auto i moto detailing bawię się już od jakiegoś czasu,

forum to jednak jest prawdziwą skarbnicą wiedzy w tym temacie, z której od jakiegoś czasu bardzo chętnie korzystam, podpatrując przy tym

jak to robią inni.

 

Chwała wszystkim detailerom! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Artur, a pochodzę z Tarnowskich Gór. Forum już od dłuższego czasu służy dla mnie jako mała encyklopedia, no i w końcu przyszła pora na rejestrację :) Detailingiem zacząłem się interesować przez dodatkową pracę jako pomoc na małej myjni. Teraz mnie w końcu naszło na porządne ogarnięcie własnej małej rakiety :D

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.