Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! :)

Z tej strony Mateusz. Jestem z okolic Świebodzina. Autkami jak i ich dopieszczaniem interesuje się od roku. Do tej pory dbałem tylko o swojego mesia ale chciałbym się rozwijać i nabrać fachu. Świetne forum, skarbnica wiedzy. Ciesze się, że mogę dołączyć do Waszego grona. Pozdrawiam:) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pojawiłem się na forum poszukując porad dotyczących przeróbki pianownicy Karcher z zestawu z K7, a stanęło jak na razie na chęci zakupu Marolexa3k i jego modyfikacji :-] Jestem posiadaczem Skoda Octavia I RS.

 

Nie jestem może napaleńcem detailingu, bo auto używam do codziennych dojazdów do pracy, ale czasem warto byłoby się odwdzięczyć samochodowi za dobre prowadzenie :good:

 

Pozdrawiam,

Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów ;-) Mam na imię Mateusz i autodetailingiem zajmuję się od niedawna w miarę możliwości i czasu, mam nadzieję że nauczę się wielu nowych rzeczy dzięki forum i ich użytkownikom oraz poszerzę swoją wiedzę o nowe doświadczenia :-) Pozdrowienia z Kielc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Forum obserwuję od jakiegoś czasu ale dopiero niedawno zdecydowałem się zagłębić w tajniki detailingu i skompletować swój zestaw startowy :)

Jestem ze Szczecina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pytam - jestem slepy czy nie widze nigdzie przycisku DODAJ TEMAT ? :)

Ze wzorkiem wszystko w jak najlepszym porządku :mrgreen:

 

Akceptowałeś to przy rejestracji :acute:

Rejestracja: 51 min temu

4. Każdy nowy użytkownik po zarejestrowaniu jest zobowiązany do przedstawienia się w dziale PRZYWITAJ SIĘ (po wejściu do działu klikamy na NOWY TEMAT) oraz do zapoznania się z FAQ Portalu. Początkowo będziesz mógł jedynie odpowiadać w istniejących tematach na forum, dopiero po przekroczeniu 10 postów otrzymasz dostęp zakładania nowych tematów, dostępu do działu giełda posiadają jedynie użytkownicy z 30 dniowym stażem na forum Kosmetyka Aut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.