Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Forum przeglądam od dłuższego czasu, zostałem do tego " zmuszony " po kupnie nowego Opla Insignii, niestety pół roku mycia auta spowodowało ... chyba nie muszę pisać co się dzisiaj dzieje z lakierami na autach. Narazie mam zakupiony zestaw do mycia auta w postaci pianownicy, pian aktywnych, apc, glinki, mikrofibr itp. Przeprowadziłem na poprzednich autach 4 polerki mechaniczne i to cała moja wiedza w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pytam - jestem slepy czy nie widze nigdzie przycisku DODAJ TEMAT ? :)

Ze wzorkiem wszystko w jak najlepszym porządku :mrgreen:

 

Akceptowałeś to przy rejestracji :acute:

Rejestracja: 51 min temu

4. Każdy nowy użytkownik po zarejestrowaniu jest zobowiązany do przedstawienia się w dziale PRZYWITAJ SIĘ (po wejściu do działu klikamy na NOWY TEMAT) oraz do zapoznania się z FAQ Portalu. Początkowo będziesz mógł jedynie odpowiadać w istniejących tematach na forum, dopiero po przekroczeniu 10 postów otrzymasz dostęp zakładania nowych tematów, dostępu do działu giełda posiadają jedynie użytkownicy z 30 dniowym stażem na forum Kosmetyka Aut.

 

To gdzie zatem moge zadac konkretne pytanie ? :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Forum śledzę od dobrych 4 lat, a przy tym delikatnie działam przy swoich samochodach.

Obecnie chciałbym wydać więcej gotówki i zakupić arsenał produktów do kompleksowego zadbania o pojazdy.

 

Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na Waszą pomoc :) W zamian postaram odwdzięczyć się jakąś relacją z pucowania :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Lubię mieć czyste i pachnące auto a dzięki temu forum wiem jak robić to profesjonalnie.

:) Również dbanie o auta odrestaurowuje mnie i uspakaja więc chętnie spędzam czas przy moich 8 kółkach.

 

Z miłą chęcią będę się dzielił spostrzeżeniami z innymi forumowiczami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.