Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem Tomek. Na forum jestem od dłuższego czasu jako obserwator czerpiąc zasoby wiedzy. Posiadam spory zestaw do pielęgnacji samochodu zbierany przez ostatnie lata, kilkukrotnie robiłem korekty lakieru znajomym, jak również zajmowałem się pielęgnacją wnętrz. Sprzęt potrzebny do prac staram się w miarę możliwości finansowych uzupełniać i testować nowe preparaty - głównie polecane tutaj :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Nazywam się Marek, jestem z Zachodzniopomorskiego. Od kilku miesięcy wdrażam się w temat autodetalingu na waszym forum. Mam już mały arsenał, ale cały czas staram się go powiększać. Do zobaczenia na forum! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pochodzę Z Zachodniopomorskiego a obecnie mieszkam w Wielkiej Brytanii.Posiadam Audi A4 B6 1.9 tdi 130km. Na forum natknąłem się przypadkiem szukając jakiś opinii o produktach marki autoglym.I tak zacząłem wdrążać się temat po temacie stad moja rejestracja na forum i żądza pochłaniana wiedzy na temat autodetalingu w ojczystym języku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Przemek pochodzę z woj. Łódzkiego, z uwagi ze moja pasja są samochody i mam parę staruszków znalazłem się na waszym forum żeby utrzymywać je w należytym stanie, czytam, uczę się itp.

Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Jestem nowy na forum, pochodzę z Krosna (Podkarpackie) i od dłuższego czasu interesuję cię auto detalingiem.

Przeglądając to forum widzę że to kopalnia wiedzy na ten temat i jakoś tak wszyscy bardzo mili dla siebie i pomocni :)

Ze świecą szukać takiego forum. Pozdrawiam Kamil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Od dłuższego czasu przeglądam forum, przeważnie w formie rozrywki przy porannej kawie. ;) Dostarczyło mi masę praktycznych informacji, dzięki którym nauczyłem się efektywniej dbać o samochody, które mam pod swoją opieką. Postanowiłem się zarejestrować, bo właśnie przystępuję do remontu auta, od którego wziąłem swój login, a w tym celu potrzebuję zadać kilka indywidualnych pytań. Oczywiście wkrótce pochwalę się efektem prac w odpowiednim dziale, który... znam już na pamięć. ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.