Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witam wszystkich "auto-detailo-holików"

Wszystko zaczęło się w +/- w szkole podstawowej, w której to moje ręce dorosły do tego by móc trzymać gąbke. I tak przez długie długie lata tworzyłem tony "swirlsów" tudzież innych niechcianych rys będąc totalnie nie świadomym zbrodni na własynch dzieciach (no jednemu to się należało :lol: ale to nie to forum :D). Na szczęście nie tak dawno temu wybrałem się na myjkę ciśnieniową pod jednym ze sklepów i!!! Bum do głowy strzelił plan z car detailngiem. Godziny a wręcz dni spędzone na oglądaniu ściekającej piany z róznych aut no i jestem! Ahhh no i pochwalić się muszę, że nawet moja DZIEWCZYNA namawia mnie do kupna coraz to większej ilości ładnie pachnących pianek :D:-] Tak więc wszystko zapowiada się, że będzie to jedna z najczęściej odwiedzanych stron internetowych w moim życiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam wszystkim, Kamil z Chyliczek, nieopodal Piaseczna.

 

Trafiłem tu, ponieważ skończył mi się wosk Turtle Vax z PTFE i zacząłem szukać czegoś, czym mógłbym go zastąpić i co dałoby lepsze efekty w kwestii trwałości. Po przeczytaniu kilku postów stwierdziłem, że znalazłem moje źródło wiedzy. Bazą do moich prób jest białe w czarne łaty C3 Picasso i czarna Mazda.

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników Forum.

 

P.S. Moja żona nie popiera mojego hobby, nie potrafi zrozumieć jak można tak pucować samochód, który ma tylko jeździć :wallbash: Może kiedyś zrozumie jak zobaczy jeszcze lepsze efekty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam na imię Sławek. Mieszkam w Chorzowie woj. śląskie. Samochód Mazda 6 GH 2,5 l 170 KM z 2008 roku. Kolor lilack silver metalik.

 

Jestem totalnym amatorem jeżeli chodzi o kosmetykę aut. Dlatego tu jestem. Mam nadzieję, że będziecie wyrozumiałymi nauczycielami i będziecie odpowiadać nawet na (według was) banalne pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja zalogowalem sie na ten portal,poniewarz przeczytalem problem dziewcYny z polerowaniem samochodu czarnego(HOLOGRAMY)?!!!!

Mogę zaradzić tylko trzeba przyjechać do krakow Heh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie. Jest mi miło korzystać z tego forum. Jestem początkujący zbierający wiedzę ale już niedługo moje pierwsze auto wak wyjdzie napewno się pochwałę. Cenne dla mnie będą wszystkie uwagi aby w przyszłości doskonalić technikę. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.