Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Przemek 23 lata , z okolic Tarnowskichyba Gór :) , interesuje się auto detailingiem stąd się tu znalazłem ,aby czerpać jak najwięcej informacji od jak najlepszych :) , i nauczyć się wszystkiego od podstaw ;D ! Mam nadzieje że będzie okazja do integracji na żywo i takie tam :D ! Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie Przemek i interesuję się wszystkim co związane jest z samochodami.Od jakiegoś czasu zainteresował mnie temat auto detailingu ale nigdzie nie mogłem zagłębić sie w temat.Jestem tu dzięki znajomemu,który polecił mi ten portal,mam nadzieję że pomożemy sobie na wzajem ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wczoraj zobaczyłem stronę i odrazu jestem :D moje hobby to auta i ich detailing jak do tej pory używam wszystko z auto finesse jak dla mnie bardzo dobra firma ale tak ze testuje auto glym ;) więcej informacji jak zapoznam sie z strona do zobaczaczenia na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Kamil, 25 lat, mieszkam w okolicach Starogardu Gdańskiego. W przeszłości zdarzało mi się już korzystać z porad zawartych na forum a dzisiaj zdecydowałem się założyć konto, ponieważ zamierzam zagłębić się trochę bardziej w temat kosmetyki aut. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Jestem nowy w świecie detalingu samochodowego, trochę czasu przeglądałem forum i czytałem jak powinno wyglądać mycie i pielęgnacja aut, i stwierdziłem ( pewnie że jak wszyscy nowi tutaj zresztą ), że całe życie człowiek był w błędzie i tylko sobie szkodził niż faktycznie mył..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Radek jestem z łódzkiego o tym forum dowiedziałem się z forum motoryzacyjnego na którym jestem a poszukuję informacjina temat kosmetyków do myjki ciśnieniowej Karchera K4 którą właśnie kupiłem do mycia auta.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.