Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :) Śledzę forum od kilku lat,z przerwą w ciągu dwóch ostatnich i nigdy nie miałem potrzeby rejestracji,ponieważ wszystkie odpowiedzi na moje pytania i przemyslenia gdzieś się pojawiały,trzeba było tylko poszperać ;) Jednakże postanowiłem wrócić do zabawy z "gąbką" :D nauczyć się czegoś od Pro i uzupełnić braki w kosmetykach,a przeterminowane do kosza :/

Miłego wieczoru :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W końcu zebrałem chęci i czas aby zająć się kolejną dziedziną jaką jest detailing, zgodnie z zasadami witam się:)

Jak większość, zaczynam od zera - chce założyć temat aktywny opatrzony dużą ilością zdjęć i video w którym krok po kroku chciałbym zreanimować moją bazę czyli drugi samochód który miał iść pod młotek jednak stwierdziłem, że będzie idealny do nauki. Razem z poradami mądrzejszych ode mnie - chce przystąpić do zabawy.

 

W którym dziale słusznie będzie założyć temat gdzie mogę liczyć na aktywne porady dotyczące użycia odpowiednich środków i technik? Po każdym etapie będą wrzucane zdjęcia a na końcu video z przebiegu całego procesu. Nie liczę na żadnego gotowca - forum czytam od dłuższego czasu - oczywiście sam zaproponuje wybrane przeze mnie środki jednak liczyłbym na korekty i pomoc:)

Szukam pomocy / PSB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum.

Mam na imię Michał, pochodzę z Łodzi i w związku z rozpoczęciem "nowej drogi" w moim życiu, tzn. otwarciu myjni samochodowej, mam nadzieję że nabędę nowej, fachowej wiedzy jak najlepiej zadbać i dopieścić polecone mi auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.