Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

jestem całkowicie świeży w temacie, ale jako że kilka miesięcy temu nabyłem swoją ukochaną czarną Insignię która ma bardzo zaniedbany lakier postanowiłem zgłębić temat tak aby moja "królewna" odzyskała swój blask :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dbajacych o swoje pojazdy:) jakis rok temu zaczalem swoja przygode z profesionalnym czysczeniem Aut :kox: Na wiele pytan znalazlem odpowiedzi wlasnie Tu :D i pewenie wiele jeszcze znajde:) Pozdrawiam wszystkich Lukasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! nazywam się Piotr Drewniak, na forum trafiłem na zaproszenie Administratora i Moderatora Arka, gdyż jestem przedstawicielem Fundacji Polskie Legendy Lotnictwa (pot. Legendy Lotnictwa), dla której Grupa "we're4detaling" wykonała piękną i profesjonalną renowację i zabezpieczenie lakieru perełki, należącej do fundacyjnego zespołu TS-11 ISKRA Poland Demo Team, w postaci polskiego odrzutowego samolotu szkolno-bojowego PZL TS-11 ISKRA o znakach SP-YLL.

Ponadto od ok. roku jestem szczęśliwym właścicielem swojego pierwszego w życiu jednoślada w postaci skutera Zipp Toros El Rio (50 ccm) i mam nadzieje, że poznane tajniki sztuki detalingu, pomogą mi w sposób prosty i w miarę profesjonalny i co najważniejsze w warunkach domowych, zadbać o moją czerwoną strzałę ;)

 

 

Witam serdecznie wszystkich użytkowników na czele z Administracją forum i dziękuje bardzo, za zaproszenie do tak zacnego grona maniaków piękna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.