Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Forumowiczów :)

 

Mam nadzieję na zdobycie wiedzy i podzielenie się swoim doświadczeniem przy rozpoczynanym projekcie nieco zaniedbanego Subaru, w którym uważam że skrywa się całkiem spory potencjał 8-)

 

Będę na bieżąco relacjonował postępy. Liczę na wsparcie, choć wiem, że początki bywają trudne.

 

Trzymajcie kciuki! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatów :)

Forum przeglądam od kilku miesięcy wiec chyba już czas zostać legalnym użytkownikiem ;)

Kiedy zaczynałem bawić się kosmetyką nie sądziłem, że jest to szybko postępująca choroba zwana detailingiem :)

A jednak!

Pozdrawiam zarażonych wirusem :ad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam na imię Łukasz detailingiem zaraził mnie znajomy, który otworzył u nas w Rudzie Śląskiej studio detailingowe #millerdetailing i oddałem mu świeżo zakupioną Beemke na woskowanie, pranie, detailing wnętrza i delikatną korekte lakieru i od tego czasu jakieś 9 miesięcy nie potrafie normalnie umyć samochodu. :-D

Zebrałem już dosyć dużą ilość kosmetyków aby pielęgnować pedantycznie swoją Bawarke.

Jeżdże BMW E46 COUPE 2002 rocznik w niebieskim kolorze Topasblau metalic. ;-)

Pozdrawiam i licze, że dowiem sie dużo o profesjonalnej kosmetyce. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

nazywam się Aleksander i jestem spod Warszawy, forum przeglądam już od jakiegoś czasu, więc w końcu przyszedł czas stać się pełnoprawnym użytkownikiem. :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czystomaniaków :)

 

Na forum trafiłem kilka dni temu szukając sposobu na poradzenie sobie z wiecznie brudnymi szybami samochodowymi, z wiecznymi smugami itp. Obejrzałem kilka relacji z waszych prac i strasznie mnie to pochłonęło. Od tego momentu czytam, czytam i czytam forum, a dzisiaj postanowiłem założyć konto.

 

Aktualnie jestem na etapie kompletowania swojego pierwszego zestawu - miało być tylko coś do szyb - będzie więcej :)

Pacjenci to Astra F koloru kiwi green rok 2000, oraz Astra J koloru mahogany (piękny kolor, kiedy czysty i nowy :)) rok 2011.

Zacznę oczywiście od F aby nabrać wprawy :)

 

Do tej pory oczywiście tylko bezdotyk ;) i myślałem, że auto jest czyste wczoraj zrozumiałem, że to tylko coś w rodzaju lekkiego płukania.

Oczekujcie moich amatorskich relacji :)

 

Pozdrawiam

Łukasz :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Postanowiłem założyć konto tutaj na forum ponieważ można znaleźć tu wszystko na temat pielęgnacji auta. Do tej pory myślałem że jak pojadę na myjnię bezdotykową, przelecę wszystkie dostępne programy oraz po wszystkim wytre auto do sucha (nie pytajcie czym ;p) to by było na tyle i samochód jest piękny i czysty. Ale niestety nieee.... Dopiero po przeczytaniu kilkudziesięciu postów oraz zobaczenia różnych fotorelacji z auto detalingu stwierdziłem że tak naprawdę robiłem krzywdę mojemu autu ;p Postanowiłem od teraz zadbać o nie tak jak należało by to zrobić od samego początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.