Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich z Grodu Kraka :).

Jestem pod wrażeniem tego co potraficie zrobić ze swoimi samochodami (dział mycia i szorowania) . Pomału motywuje mnie to do tego ,żeby zrobić to samo ze swoją furą. Dziękuje za przyjecie do Waszego grona!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów! Od 2 lat interesuje sie car detailingiem amatorsko, chciałbym zgłębić wiedzę na ten temat. Używam kosmetyków meguiars ktore sa powszechnie dostępne tutaj w usa. Moje auto to audi A3 z 2008 roku w pięknym kolorze lava pearl gray.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry..

 

Jako, że moja pasją jest motoryzacja (odbudowuje sobie starsze nieco Hondy),postanowiłem zgłębić wiedzę odnośnie detalingu, żeby dopełnić zakres swoich umiejętności. W ciągu ostatnich 5 lat nauczyłem się mechaniki , rozkładając i składając dwie Hondy, w ostatnim roku zgłębiłem kwestie budowy turbo, zakładając suszarkę do mojego CRXa - co wyszło bardzo dobrze. Mam jakąś wiedze z lakiernictwa (ale tu na szczęście nie musiałem wszystkiego robić sam, ponieważ brat jest lakiernikiem) a teraz mam zamiar zgłębić wiedzę z zakresu prawidłowego dbania o lakier, żeby mój CRX prezentował się tak jak zawsze tego chciałem (mimo, że lakier jest nowy, dobrze położony i dobrze wygląda, to wg mnie zawsze brakowało yebnięcia ;) )

 

tak więc Witam :D

 

 

p.s.

myślałem, że już wiem co nieco z zakresu detalingu, ale im więcej czytam tego forum, tym bardziej się przekonuje jak mało wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

zarejestrowałem sie na forum kosmetykaaut.pl ponieważ chcę sie podzielić swoim doświadczeniem w praniu tapicerki samochodowej jak rownież nauczyć się od użytkowników portalu nowych ciekawych rzeczy.

Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.