Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nazywam się Jarek, mieszkam w miejscowości w której obowiązują blachy o literach EBE :)

Na tygodniach uruchamiam podstawowy serwis samochodowy wraz z serwisem opon oraz kosmetyką samochodową (posiadam jedno stanowisko myjni samoobsługowej).

 

To jest mój pierwszy kontakt z branżą, pracuję zupełnie w innej (IT), ale chcąc zainwestować pieniądze zdecydowałem, że spróbuję otworzyć Auto-Serwis. Aut coraz więcej, niestety wciąż leciwych, więc wydaje się, że pracy nie powinno zabraknąć tak jak lekarzowi, piekarzowi czy grabarzowi ;)

 

Nie za wiele pomóc mogę w tematyce auto-detailingu, ale np. z racji przebrnięcia przez proces budowy stanowiska myjni to tutaj mogę coś nie coś dopomóc, zarówno odnośnie techniki jak i papierkologii.

 

Pozdrawiam użytkowników i do zobaczenia na łamach forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mam na imię Tomek i jestem z południa wielkopolski. Jak każdy z Was lubię, aby auto błyszczało :-] Forum czytam od dawna, ale nadszedł czas aby również się trochę po udzielać, popytać. :)

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

reprezentuję firmę Milado - Centrum Rozwoju Personalnego w Poznaniu. Jesteśmy firmą rekrutacyjną, prowadzącą projekty w wielu branżach, posiadamy oferty na stanowiska o różnym stopniu zaawansowania na terenie całej Polski.

 

Obecnie prowadzimy ciekawą rekrutację na stanowisko: Technik ds. Oklejania Samochodów - Poznań.

Zainteresowane osoby zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem poniżej:

http://www.milado.com/oferty-pracy/tech ... ozna%C5%84

 

Pozdrawiam

Kamila Wrocińska

Milado

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

jestem producentem wysoko wyspecjalizowanych środków czyszczących z zakresu chemii samochodowej.

Stworzyliśmy ofertę obejmującą środki czyszczące, pielęgnujące oraz konserwujące do każdego z elementów samochodu.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Niedawno nabyłem swój drugi samochód i z racji tego, że chciałbym go zatrzymać na dłużej będę starał się też utrzymywać go w należytym stanie, po części zgodnie z radami zawartymi na forum :)

Pozdrawiam,

Adrian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Nazywam się Mariusz, jestem świeżakiem na forum i w dziedzinie auto detailingu, chociaż jakieś podstawy znam, ale zawsze można dowiedzieć się czegoś więcej :)

Póki co będę więcej czytał, niż pisał, żeby dowiedzieć się jak najwięcej i wyciągnąć z tego wnioski :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Dominik :). Od jakiegoś czasu bawię się w detaling, jak na tą chwilę amatorsko, poznaje i testuje, jednak z czasem chciałbym nauczyć się więcej :). Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień wszystkim!

 

Marcin, Kutno, woj.łódzkie.

 

W dziedzinie detalingu wciąż wąsy z mleka pod nosem :) Forum czytam od pewnego czasu. Oczywiście wiedza rośnie wprost proporcjonalnie do przeczytanych wątków, co jednak również rodzi dodatkowe pytania. Czas trochę się poudzielać :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.