Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim forumowiczom,

 

o ile mi wiadomo - prawo witania posiada gospodarz, więc to nie ja witam a mogę być przywitany :)

 

Dotychczas moja dbałość o czystość dotyczyła mieszkania i.. skórzanych butów. :)

 

Jestem w trakcie zakupu pierwszego samochodu (używany) więc zacząłem poszukiwać technik i środków, które pomogą mi wyczyścić go gdy odbiorę już kluczyki :)

Tak trafiłem na Forum Kosmetykaaut.pl

 

Pozdrawiam serdecznie,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich amatorów detailingu, byłem biernym użytkownikiem tylko czytałem podziwialem prace użytkowników i powoli zbieralem swoje sprzęty do prawidlowej pielegnacji swojego auta. Gdy juz zaczeły się schody postanowilem założyc konto i zacząc aktywnie się udzielać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem szczęśliwym posiadaczem Vectry - czarna perła i jak wiadomo nie łatwo jest utrzymać taki lakier... od razu wyskoczę z pytaniem, czy znajdę gdzieś jakiś skrótownik typu: 'jesteś początkujący te produkty są dla ciebie '

 

Wysłane z mojego szajsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Od niecałego roku mieszkam w Szwajcarii i skorzystawszy ostatnio z usługi detailingu wnętrza w Zurychu nie do końca byłem zadowolony z efektów (może miałem za wysokie oczekiwania...). Tak więc zmotywowany wzięciem spraw w swoje ręce trafiłem tu aby się czegoś nauczyć ;)

 

Pozdrawiam!

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem szczęśliwym posiadaczem Vectry - czarna perła i jak wiadomo nie łatwo jest utrzymać taki lakier... od razu wyskoczę z pytaniem, czy znajdę gdzieś jakiś skrótownik typu: 'jesteś początkujący te produkty są dla ciebie '

Z tego co widzę - dodaj do koszyka wszystko :), nawet jeśli nie teraz to przyda się za chwilę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :-)

Posiadam volvo s60 w kolorze 452-46 :-) autko ma okrągłe zarysowania pewnie po myjni mechanicznej itp od 2003 roku mogło się wydarzyć wiele :-) pracuje nad nim mocno. Próbowałem polerki mechanicznej ale skończyło się na uszkodzeniu elementu i komplet past menzerna 400+2500+4000 leżą sobie w szafie... rzuciłem się w stronę ręcznej korekty i zakupiłem kilka specyfików meguiar's :-) jednak efekty wciąż są znikome :-( błysk jest i rysy są... zarejestrowalem się na forum w celu uzyskania informacji czym i jak się tego pozbyć :-) albo jak wykorzystać to co mam żeby auto zmieniło swój wygląd na taki jak oczekuje :-) liczę na waszą pomoc i doświadczenie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.