Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, jestem z Konina, aktualnie jeżdżę Mitsubishi Galant 2,5 V6. Nie wiem jak długo jak długo jeszcze go będę miał, ale chciałbym dbać o wygląd tak samo jak o mechanike(no chyba ze koszty napraw wykończą :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów na bardzo bogatym w wiedzę motoryzacyjno-detailingową forum.

Mam nadzieję, że wzbogacimy je w drobny sposób informacjami o produktach, które produkujemy a znajdują zastosowanie w detailingu 😀

Bardzo się cieszę, że dołączyliśmy do Was. 👍

Życzę dobrego dnia. 

  • Lubię to 3
  • Super 1
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, 

Kierowca Subaru, hobbystycznie lubię czyścić swoje auto, woskować. W 2020 planuję po raz pierwszy zająć się amatorsko profesjonalną polerka na maszynie DA dla siebie i znajomych. 

Mam całkiem pokaźny zestaw kosmetyków, więc jakimiś tam spostrzeżenimi jestem gotów się dzielić. 

IMG_20191013_132507.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie forumowiczom. Jestem szczęśliwym posiadaczem Seata Arona - wiecie, taki pseudo SUV 🙂 , ale bardzo niszowy. Kolor bajeczny Candy White. Od maja robię rytualne obchody auta. Na parkingach stoję kilometry od wejść. Chucham i dmucham. I przeszkadza mi każda czarna plama po deszczu 🙂 Dzięki wiedzy z tego forum nauczyłem się dbać o Aronke. No i skusilem się na powłokę Gtechniq. Od tego czasu jest bajka z myciem. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z największej wsi w Polsce.

:D

Forum czytam już jakiś czas, chętnie włączę się czynnie w zdobywanie tutaj wiedzy i przekazywanie. Póki co, stawiam swoje pierwsze kroki (irytuję się jak trudno myje się szyby)

Pozdrawiam,
Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.