Skocz do zawartości

Nowości i pyt. ,3DCarCare, ZYMOL, ArtDeShine , ClearCut


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum
CAR CRAZY wysłałem Wam dawno PW odnośnie moich danych i odesłaniu mi z gwarancji ręcznika a nadal jeszcze nie dostałem żadnej odpowiedzi

 

Kurcze faktycznie, po zmianie forum kolory trochę inne i PW już dawno na drugiej stronie :/

 

Przepraszam najmocniej, dzisiaj będzie wysłane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Hej

SCHOLL S17+ High Performance Compound - w wersji 250ml masz może? Bądź do sprowadzenia na kiedy?

Blink APC Cherry 5L ?

 

Olek.

 

scholl jest :

 

http://showcarshine.pl/983-scholl-s17-p ... inish.html

 

Blink może być na ok środę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Mariusz przepraszam że nie w tym dziale , ale jakie atomizery pasują do butelki Meguiar's 32Ounce Bottle-Glass Cleaner Concentrate ( piszę tutaj bo na maile sklepowe nie odpowiadasz )

 

Dzisiaj dostałem mail i dzisiaj odpisałem ;)

 

Każdy z naszej oferty poza:

 

http://showcarshine.pl/719-showcarshine ... 250ml.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Witam, kiedy będą dostępne bawełniaki stożkowe, okrągłe i California car duster long?

 

Niestety nasz dostawca od dawna nie ma tego w ofercie, a na razie nie znalazłem nic na zamianę sensownego i godnego wprowadzenia

 

Duster : od jakiegoś czasu przestałem zamawiać ze względu na jakość ( :thumbdown: ) z drugiej strony za tą kwotę to hmm, jeżeli będą to nie szybciej niż za ok miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Wysłałem maila w zeszłym tygodniu i nie otrzymałem odpowiedzi to może tu zapytam ;) Kiedy spodziewacie się dostawy produktów Wolfgang?

 

Gloss enhancer : jest, dodałem

 

Sealant i spritz prawdopodobnie dopiero bliżej wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
CAR CRAZY przymierzam się do powłoki i czy mógłbyś coś napisać o;

CONCOURS CERAMISHIELD - ULTIMATE PAINT Sealant 50ML

MIGLIORE STRATA COATING 50ML, czy może jednak lepiej w sprawdzone i polecane na forum powłoki?

 

Po pierwsze to ceramishield wyjechała ostatnio i pewnie już ich nie będzie bo zniknęły z dystrybucji......

 

Migliore: tak jak pisałem w innym temacie, mam ją na połowie auta "letniego" więc o trwałości nie będę pisał, ogólnie poza banalną aplkacją to reszta cech jak w innych dobrych powłokach.

 

Nie nie ma pośpiechu to wstrzymaj się kilka dni może pojawią się jakieś nowe CIEKAWE propozycje u nas w temacie powłok 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Ponownie zawitało do nas :

 

LamboBanner.jpg

 

Dla "starszych" forumowiczów firma znana, przez ich specyficzne woski nie do końca przyjęła się w Polsce ale mieli kilka produktów, o które często dostajemy zapytania w związku z tym ponownie w ofercie:

 

Wosk do felg, mega zapach, łatwość aplikacji, jakość

c22b5f0e4edc0a90med.jpg

 

Quik detailer:

 

da15ffa30df4f69dmed.jpg

 

Trim protectant:

 

f7dcb5343cbf7f74med.jpg

 

Szampon:

 

626c631538ba01a3.jpg

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.