Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakimś cudem, po cutting padzie i menzernie FG500 mam na błotniku placka wielkości 5mm na 5mm. Wygląda to jakby ktoś przejechał papierem ściernym.. Boję się to polerować dale..

 

Mam nadzieje że to nie przypalenie ? Pracowałem przy około 1200 obrotach :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VuDoo, Właśnie błotnik był lakierowany i na drugim koncu zresztą widać kilka plamek pod klarem

 

aro_77, Taka plamka, ale na padzie nie została baza a sama plamka nie jest gładka. Może tym c*wym bp gdzies przytarłem :zly::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake, No właśnie raz rzuciło mi maszyną ale możliwe że pasta to przykryła i nie było widać. Dopiero po IPA się załamałem.

 

Jadę teraz uc na tricolorze bo nie chce przedobrzyć, a chociaż to wyrównać i bazy na aplikatorze nie widzę także jest może ratunek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odebrałem auto od lakiernika. Dziś przy porządkach przeraziłem się, co on zrobił z moim wnętrzem. Niestety najgorzej wygląda boczek drzwiowy w tylnych drzwiach, cały w plamki po farbie. Widać, iż część boczka przeleciał lakiernik jakimś rozpuszczalnikiem za wczasu, ponieważ są widoczne pociągnięcia szmaty. Ja próbowałem i APC, i benzyny ekstrakcyjnej, i Reno Flash, i rozpuszczalnika do skór GLD, niestety nic nie pomaga. Dalej są plamy i przetarcia. Nie wiem co teraz robić, wygląda to okropnie. Macie jakieś sposoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos czy jest gdzies indziej ten projekt http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... hp?t=43269 (oslawiona na forum Bora) lub wie jak odblokowac zdjecia z photobucket'a ?

Bo zamist fotek wyskakuje mi ramka z napisalem "Look who's popular! This image exceeds bandwidth with too many views. Go pro and get unlimited."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odebrałem auto od lakiernika. Dziś przy porządkach przeraziłem się, co on zrobił z moim wnętrzem. Niestety najgorzej wygląda boczek drzwiowy w tylnych drzwiach, cały w plamki po farbie. Widać, iż część boczka przeleciał lakiernik jakimś rozpuszczalnikiem za wczasu, ponieważ są widoczne pociągnięcia szmaty. Ja próbowałem i APC, i benzyny ekstrakcyjnej, i Reno Flash, i rozpuszczalnika do skór GLD, niestety nic nie pomaga. Dalej są plamy i przetarcia. Nie wiem co teraz robić, wygląda to okropnie. Macie jakieś sposoby?

 

staraj sie o zwrot kasy za uszkodzone elementy wnetrza od tego "lakiernika". Skoro nie chce mu sie zdjac/okleic to niech teraz płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że Profi Polish się pokończyły bo już 2 pytań by nie było

 

Została jeszcze jedna sztuka.

Są też już nowe - z szarym obszyciem i krzyżowym zszyciem ;)

czyli takie same jak były do cleanera ? a z czerwonym też się pojawią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maya, wpadnij kiedyś na halę, to sobie przetestuje szare mikrofibry, bo choć wyglądaja extra i są miękki,to przez brak zszycia są najbardziej irytującymi mf jakie znam.
jak bede w wawie chetnie zajade, no właśnie ciezko kupic dobre mikrofibry, a jaka bys polecil ?

 

[ Dodano: 18 Sierpień 2011, 08:43 ]

VuDoo, Właśnie błotnik był lakierowany i na drugim koncu zresztą widać kilka plamek pod klarem

 

aro_77, Taka plamka, ale na padzie nie została baza a sama plamka nie jest gładka. Może tym c*wym BP gdzies przytarłem :zly::cry:

to wygląda jak stara zaprawka lakiernika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.