Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zapytac czym najlepiej usunac wyschnieta farbe z lakieru? Probowalem juz wcierac benzyna ekstrakcyjna ale ani troche nie zeszlo.

Dodam, ze juz wisi na lakierze sporo czasu i jest zaschnieta dosc mocno. Nie wiem czy zostaje mi tylko walka papierem wodnym?

 

Przy okazji do usuwanie asfaltu i owadow zamiast tar&glue remouvera mozna uzyc nafty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak uzywam IPA po polerce to nie musze juz cleanera żadnego nie?

 

i jak nakladać PB BH na polerce DA?

 

3 krople na gąbke np na całą maske wystarczą (i czy za pierwszym razem jak nakladam, trzeba dać coś wiecejna gąbke, zeby nasiąkło)? ileś przejazdów specjalnie?

 

i na jakim biegu na DA to nakladać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m1chal

 

zależy od wielkosci maski

imho 3 krople to zamało nawet na maske w maluchu :) 21 kropel (sumujac 3 krople x jeden obszar) mysle ze lepiej bedzie ;)

 

jak masz BH to lepiej nalozyc niz samo ipa przed woskiem, choc pewnie na samym oczyszczonym lakierze ipa, wosk bedzie dluzej trzymal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to nie jest obowiązek sam zobacysz z prodyktami własnymi jak jest lepiej - eksperymentuj na DA nic nie popsujesz.

 

no wlasnie dzisiaj bede sie starał cos wykaraskać z DA i menzerną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da radę odświeżyć przednie fotele tylko za pomocą miękkiej szczotki, MF i Valet Pro Interior APC 1:10 z wodą? Jak tak to jak ? Szukam odpowiedniego tematu od 3 dni i nie mogę znaleźć. Wszędzie potrzebny odkurzacz piorący :/ Dodam, że zależy mi tylko na odświeżeniu/pozbyciu się niewielkiej plamki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apc da się odświeżyć fotele, plamy równierz można w jakiś tam sposób usunąć, po wyszorowaniu wyciągasz syf mf albo pieluchą - tanie i można wywalić bo będą baardzo brudne. Ale wiadomo bez odkurzacza to taki półśrodek tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.