Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

yukon, u mnie po jakichś 80h pracy i 4 praniach w pralce biały Flexipads nie nosi żadnych śladów uszkodzeń, rzep się nie odkleja ani nic, jak chcesz moge zrobić zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bardziej budowlane - czy można dać pigmentu do wapna, którym później będę malował ściany?

Bo ogólnie cały garaż mam już maźnięty na biało, ale jedną ścianę chce pomalować w stylu "czarna du... u czarnego murzyna", i nie wiem, czy da radę to zrobić wapnem czy też muszę kupić dodatkowo jakąś emalię...

Ktoś, coś... ? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletuje mój pierwszy zestaw, ze względów finansowych partiami, BP na pewno będzię 125x25 ale pytanie o gąbki - każdy sklep oferuje coś innego, karbowane, perforowane, płaskie. Posiadam Honde Accord 1999r. swirlli miliony, ale niestety z tego co sie dowiedziałem to miękki lakier. W jakie gąbki pod talerz oporowy powinienem się zaopatrzyć, jakie będę w miare tanie, a jakie będą miały dobry stosunek jakość do ceny?? Czy najlepsze tu będą Flexipads płaskie?? (czytałem że są bardziej agresywne od tych karbowanych)??

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

[ Dodano: 3 Lipiec 2011, 18:47 ]

doczytałem jeszcze o padach ABW, podobno mają dobry stosunek jakości do ceny, ale ponownie pojawia się pytanie płaski czy karbowany??? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem karchera K2.120 + pianownica z regulacją

Zalałem pianą kenoteka i nijak auta tym nie umyłem ...

Zszedł tylko grubszy brud ale cały czas jest tk jakby ukurzony ...

Efekt podobny jak tutaj:

Czy myjka jest niezbędna do mycia autka ? Zachować ją i szukać pianownicy czy oddać i myć ręcznie ?

Już zgłupiałem ale ta myjka nawet nie muska tego brudu ...

Arczi, a sądziłeś że jak popryskasz auto pod ciśnieniem to wystarczy? Za dużo Mango oglądasz.

Myjka się przydaje właśnie po to by ten grubszy brud spłukać, potem bierzesz 2 wiadra z porządnym szamponem i rękawice i robisz to co należy, myjesz auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem karchera K2.120 + pianownica z regulacją

Zalałem pianą kenoteka i nijak auta tym nie umyłem ...

Zszedł tylko grubszy brud ale cały czas jest tk jakby ukurzony ...

Efekt podobny jak tutaj:

Czy myjka jest niezbędna do mycia autka ? Zachować ją i szukać pianownicy czy oddać i myć ręcznie ?

Już zgłupiałem ale ta myjka nawet nie muska tego brudu ...

Arczi, a sądziłeś że jak popryskasz auto pod ciśnieniem to wystarczy? Za dużo Mango oglądasz.

Myjka się przydaje właśnie po to by ten grubszy brud spłukać, potem bierzesz 2 wiadra z porządnym szamponem i rękawice i robisz to co należy, myjesz auto.

 

Dzięki ;)

Czytam teraz sporo rozmawiam z innymi użytkownikami i już przestałęm już śnić ;)

Ale fakt faktem moje pierwsze wyobrażenie było właśnie takie : piana i autko lśni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś preparatu "Atas Resinol - Usuwa żywicę z lakieru"? Mam na lakierze pełno takich kropek żywicy z drzew. Glinka żółta ValetPro nawet tego nie ruszyła...

Ja używałem i mam jeszcze ten spray, kupiłem z 5 lat temu jak mi zostały olbrzymie placki żywicy na tylnej klapie gdy stałem pod drzewem. Bardzo ładnie sobie poradził ale jest bardzo mocny i trzeba zaraz umyć element szamponem i czymś zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.