Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak jest różnica między Poor Boy's World SSR 1 a Poorboy's SSR 1?

przecież to jest jedna i ta sama pasta wykańczająca

 

może konsystencją, bo na pewno różnią się ceną i butelką?

 

 

różnią się tym, że jedna z nich nie jest w oryginalnej butelce, tylko przelewana przez mrcleaner do butelki 400ml (oryginalna butelka ma 473 ml)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo jutro wreszcie wezmę się za polerkę grandziocha :D

I Teraz pytanie czy SmartPolish mogę nakładać padem od SmartWaxa ?

Nie zrobię szkód czy czegoś innego ? :D

Tu foto aplikatora :

42d9564eee48439emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Poorboy's Bug&Squash daje radę? Ewentualnie co polecacie do robali? Chcę użyć po długiej trasie na wakacje i szukam czegoś w miarę bezobsługowego, to znaczy jedyna opcja jaką będę miał to spryskać i spłukać na jakiejś myjni samoobsługowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz nie nienawoskowne auto to polecam APC w stężeniu 1 :10

Oczywiście nawoskowane więc wolałbym obyć się bez APC. Samochod bedzie stał 2 tygodnie w słońcu więć chcę zmyć owady zaraz po dojechaniu na miejsce nie usuwając wosku.

Jeśli Poorboy's Bug&Squash działa średnio, albo wymaga wypracowania, a tak jak pisałem nie wiem czy będę miał na to warunki to może Meguiars Bug 'n Tar Remover ? Jakieś opinie o tym produkcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie mam takie pytanie czy cleaner przed woskiem ma duże znaczenie w sprawie jakości powłoki wosku i jej trwałości.

 

Pytam bo każdy widzi jaka jest pogoda to pomyślałem wymyje mondeo. Oczywiście po godzinie gdy delektowałem się myciem auta wpada do garażu siostra z pytaniem czy do Poznania na zakupy jej nie zawiozę. Powiedziałem jej że tak tylko najpierw auto(szkoda, żę nie widzieliście jej miny - bezcenne :D) . Mówię że potrzebój jeszcze ze 3 godziny a ona oczywiście w ciągu następnych 30 minut była w garażu z 10 razy oczywiście ze wsparciem mamy. I tak dzięki nim zapomniałem przed colim dać cleanera. I z tąd moje pytanie.

 

I zaraz mnie szlak trafi bo tak mnie poganiała, a teraz już godzinę na nią czekam i postanowiłem zapytać Was czyli doświadczonych detalierów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.