Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

arf_78, sprawdź sobie gdzieś z boku na kawałku jak się trawnik zachowa, jak się okaże że jednak trawa zżółknie to później jest problem żeby wyrosła ona w tym miejscu :/ Nawet nowo posiana :thumbdown: U mnie była raz akcja z Roundupem - wypalałem pojedyncze listki na kostce brukowej opryskiwaczem, później zrobiłem kilka kroków po trawie, za kilka dni dokładnie odbite buty roz.42 na trawniku w kolorze żółtym.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanko ;) z jakiego powodu powstają hologramy ? Oznacza to nie wypracowaną pastę ? przejść do następnego elementu ? zmienić pastę na mniej ścierną ? Robie zaniedługo korektę, chce sie upewnić. Mam jeszcze jedno pytanie, posiadam 2 pady lekko tnący i finishowy który był używany do G3 czy jeśli te pady umyje będę mógł na spokojnie pracować z menzerną ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek96, hologramy powstają np po mocno ściernej paście, która nawet wypracowana zostawia po sobie właśnie holo.

Mogą też powstawać po źle wypracowanej paście, po złym dociśnieciu, po zbyt małej liczbie przejazdów.

Hologramy najłatwiej usunąć pastą finiszową na miękkim padzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników którzy kupowali zymole z ebay mogliby mi powiedzieć jak to wygląda? Tz za ile można kupować żeby jakiś podatków nie dowalil? A jak dadzą to ile mogę się ich spodziewać? Czy jest duża prawdopodobność wałka? Wiem że był temat o zymolach z usa ale nie rozwiał moich wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Czy ktoś z użytkowników którzy kupowali zymole z ebay mogliby mi powiedzieć jak to wygląda? Tz za ile można kupować żeby jakiś podatków nie dowalil? A jak dadzą to ile mogę się ich spodziewać? Czy jest duża prawdopodobność wałka? Wiem że był temat o zymolach z usa ale nie rozwiał moich wątpliwości.

 

Przy kazdych zakupach z USA moga Ci dorzucic VAT 23% i akcyze/clo (nie pamietam ile, ale mniej). Jak ja zamawialem to na szczescie nic nie doliczyli. Kwota nie ma tu chyba wiekszego znaczenia. Oczywiscie z ebaya mozesz kupic z Europy i wtedy nic Ci nie dolicza ;) Chyba, ze z jakiegos kraju poza UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradźcie koledzy. kupiłem vectrę w krórej cały środek jest kremowy. ze skórą sobie już poradziłem AVELEM ale zostały mi plastiki które z kremowo bezowego zrobiły sie ciemno szare :wallbash:

z apc mam tylko Bilt Hamber Surfex Hd siła czyszczenia jak wiecie mega ale nie wiem czy nie zrobię szkody plastikom i lakierowanym wstawkom. jechać tym HD np 1:15 czy lepiej kupić jakiś inny apc np Meguiar's All Purpose Cleaner

przy okazji czym zrobić boczki w drzwiach które też są mega brudne a były kremowe. ekstrakcyjnie chyba strach żeby sie coś nie odkleiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się boisz o plastiki to rozcieńcz 1:20 i sprawdź w niewidocznym miejscu czy nie narobi bałaganu, a co do boczków w drzwiach to nie powinno się nic odkleić ale jeśli chcesz być pewny to zrób "pranie" ręcznie tak jak np. podsufitówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie poszukuje jakiegos taniego i w miare dobrego wosku w szpreju do zabezpieczenia wnek drzwi i progow, polecicie cos?

 

Optimum Car Wax, używam do wszystkich lakierowanych powierzchni wewnątrz auta, nie jest do końca taki tani ale niesamowicie wydajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.