Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jaki kosmetyk do ręcznej korekty laqkieru-likwidacja hologramów? jakiego koloru pad użyć

 

Czy to żart?

 

MegsUC + Tricolor

 

[ Dodano: 30 Styczeń 2013, 18:08 ]

Ale kłałeś 1 warstwe mam rozumieć? 3 psiknięcia na panel tak? w jakiej temp kładłeś?

 

Tak jedna warstwa. Na pokazany błotnik zeszło 3 psiknięcia i było troszkę za dużo. Myślę, że dwa by wystarczyły. Tylko trzeba dobrze rozprowadzić jedną mf, a drugą docierać.

My rozprowadzanie i docieranie robiliśmy fibrami WWL Alladin i tą drugą %-)

Kładłem u Ricksona w garażu, było ponad 15*C. W tych +15*C stał maksymalnie godzinę i wyjechałem ma zewnątrz (temp. w granicach 3-4*C).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kupione 3 różne kolory padów nadają się czy nie?

Może byś napisał co to za pady? Jaka firma bo rozumiem, że do korekty ręcznej. Jeżeli chcesz robić korekte w e36 ręcznie to życze duuuuuuużo zdrowia i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żart pomagasz laikowi ;)

mam kupione 3 różne kolory padów nadają się czy nie?

 

Wystarczy trochę poczytać forum i na większość pytań sam znajdziesz odpowiedź.

 

Nie mam pojęcia jakie pady kupiłeś, więc nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie.

 

[ Dodano: 30 Styczeń 2013, 18:15 ]

Jeżeli chcesz robić korekte w e36 ręcznie to życze duuuuuuużo zdrowia i powodzenia :)

Oksydacje ściągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
oże byś napisał co to za pady? Jaka firma bo rozumiem, że do korekty ręcznej. Jeżeli chcesz robić korekte w e36 ręcznie to życze duuuuuuużo zdrowia i powodzenia :)

monster shine żółty niebieski czarny mam megsa pc nada się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są pady do maszyny.

niekoniecznie. Masz pady to próbuj kombinacji która będzie najskuteczniejsza. Znając lakiery BMW to pewnie będziesz musiał jechać na niebieskim.

http://mrcleaner.pl/zestaw-aplikatorow- ... p2246.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie: Ile gram Prochem S789 odmierzyć do prespraya, żeby uprać tapicerkę? :o

 

 

Producent podaje aby użyć 15 ml na 1 litr wody o temperaturze około 65 stopni , w gramach Ci nie podam bo nigdy nie ważyłem , ale w opakowaniu 4kg dodają taką łyżeczke , która ma pojemność 15 ml , a to wychodzi około tyle co łyżka do zupy .

Podziękował :good: Nie ukrywam, że dzięki Twojej relacji na forum kupiłem ten produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.