Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie szybkie pytanie: Ile gram Prochem S789 odmierzyć do prespraya, żeby uprać tapicerkę? :o

 

 

Producent podaje aby użyć 15 ml na 1 litr wody o temperaturze około 65 stopni , w gramach Ci nie podam bo nigdy nie ważyłem , ale w opakowaniu 4kg dodają taką łyżeczke , która ma pojemność 15 ml , a to wychodzi około tyle co łyżka do zupy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po umyciu auta zauważyłem znaczne zużycie Fk 1000 czy jest sens po dokładnym umyciu nałożyć Fk 2180 tak bez głębszego oczyszczania, żeby coś tam jeszcze potrzymało, a może rzucić na to coś innego mam jeszcze resztki TW extra gloss, aby chociaz luty wytrzymało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Bardzo wydajne - 3 psikniecia na element, rozprowadzenie MF, odczekanie chwilę i dotarcie.

 

Tylko nie wolno przesadzać z ilością bo wtedy może się mazać.

 

[ Dodano: 30 Styczeń 2013, 12:55 ]

Powinno poleżeć parę godzin na samochodzie, u mnie leżało może z godzinę i wyjechałem na zewnątrz (temperatura koło zera)

 

Wytrzymał dobre półtora miesiąca, przez ten czas ze 3 razy opłukane na bezdotyku.

 

Myślę, że po wygrzaniu da radę dłużej.

 

https://www.dropbox.com/s/wdbj4lpih55gil8/MOV_0320.mp4

 

Pierwsze mycie :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos konto PAYPAL ? interesuje mnie kilka spraw:

 

- jak dlugo idzie przelew potwierdzajacy konto bankowe,tzn paypal ma wyslac dwa przelewy i kwote z tych przelewow nalezy wpisac w paypal'u dla potwierdzenia i zgodnosci.. , ile sie na te przelewy czeka?

 

- podobno likwiduje to limit wyplaty 2500 zl miesiecznie ?

 

- jak dlugo czeka sie na wyslana juz kase z paypal na konto ?

 

- mam kase na koncie paypal to wplacajacy nie moze mi jej odebrac ?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dlugo idzie przelew potwierdzajacy konto bankowe,tzn paypal ma wyslac dwa przelewy i kwote z tych przelewow nalezy wpisac w paypal'u dla potwierdzenia i zgodnosci.. , ile sie na te przelewy czeka?

 

Z tego co pamiętam to 2-3 dni

 

- podobno likwiduje to limit wyplaty 2500 zl miesiecznie ?

 

 

Głównie używałem karty kredytowej do PayPala i potwierdzenie karty usuwało limit, więc z kontem przypuszczam , że jest identycznie

 

- jak dlugo czeka sie na wyslana juz kase z paypal na konto ?

 

U mnie trwało to zwykle do tygodnia ( bank w Irlandii)

 

- mam kase na koncie paypal to wplacajacy nie moze mi jej odebrac ?

 

Nie może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.