Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiecie może gdzie dostać takie kuleczki higroskopijne w woreczkach, jakie są wrzucane np. do nowych butów ?

 

Mam dokładnie te co podał MarrciN i dają radę. Jakiś tydzień temu były też pochłaniacze wilgoci do samochodu w Biedronce, więc może gdzieś się jeszcze ostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym domyc Amortyzator przedni z brudu drogowego(w rozsadnej kasie)uzywalem to co mialem pod reka: kenotek Pro,tenzi alux i nic.Myslalem ,ze to latwo pojdzie..... :/

dodam,ze to nie jest malowany amortyzator jak wiekszosc seryjnych tylko gola Stal,ktora na dodatek byla wykonczona nozem tokarski i ma takie male rowki :arrow: nie chodzi mi o gwint

Obrazek

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Jak Ci to nie pomoze w czystej postaci 2965460859

 

to piaskuj i maluj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_gg, Ooooo a nawet mam w garażu .

 

Jak już piszę to może jeszcze zapytam czym usunąć długopis z materiałowych zasłonek ( te zasłonki od słońca nad głową kierowcy i pasażera hmm jak to się nazywa hehe )

Też podejdź magiczną gąbeczkę,ew % rozpuszczają tusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, Z tego materiału nie usuwa długopisów , też próbowałem HD Surfex , gąbką magiczna , nawet rozpuszczalnik jakiś . :) Nic tego nie rusza . Kiedyś Wurth miał w ofercie taki preparat grafiti czy jakoś tak ale może ktoś inny produkuje podobny preparat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, Z tego materiału nie usuwa długopisów , też próbowałem HD Surfex , gąbką magiczna , nawet rozpuszczalnik jakiś . :) Nic tego nie rusza . Kiedyś Wurth miał w ofercie taki preparat grafiti czy jakoś tak ale może ktoś inny produkuje podobny preparat ?

Spróbuj jeszcze delikatnie spirytusem,a potem Surfexem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chocapic wg mnie uda się to doczyścić ogólnodostępnymi środkami, ale z po dokładnym doczyszczeniu te pęknięcia nie znikną, a może nawet się powiększą.

Polecam zakłady zajmujące się regeneracją i lakierowaniem skór. Dużo taniej niż wymiana, a z efekt z pewnością będziesz zadowolony.

 

Ewentualnie jak Adam S. Tylko trzeba zakupić odpowiednie środki. Polecam Lederzentrum lub Furniture Clinic. Sprzedawcy z pewnością podpowiedzą co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.