Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno prane, jeszcze do poprawek, ale to na pewno nie jest zależne od zalegającego brudu... ten jeden fotel musiał być chyba wygrzewany na pustynnym słońcu i kolor wyblakł :(

Chodzi mi jeszcze po głowie farbowanie, bo bez problemu można fotel rozłożyć na elementy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jesli byla licytacja na allegro Bez ceny minimalnej, a pod koniec aukcji zakonczyl licytacje z powodu ''sprzedane'' to czy to jest uczciwe ? Zdaje mi sie ze nie, bo po prostu nie osiagnal chcianej przez siebie kwoty pieniedzy ? zglaszac to na allegro ? :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecci ktoś jakis miernik lakieru do 200zł, chce kupic nowe auto i przyda sie na wyprawy :D

 

Pamiętaj, że miernik to nie wszystko. Można złożyć jedno auto z trzech w taki sposób, że miernikiem "fabryka" wyjdzie.

Im droższe auto tym z reguły większa szansa trafienia na taki okaz...

W każdym razie powodzenia w poszukiwaniach, nie napalaj się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecci ktoś jakis miernik lakieru do 200zł, chce kupic nowe auto i przyda sie na wyprawy :D

 

Pamiętaj, że miernik to nie wszystko. Można złożyć jedno auto z trzech w taki sposób, że miernikiem "fabryka" wyjdzie.

Im droższe auto tym z reguły większa szansa trafienia na taki okaz...

W każdym razie powodzenia w poszukiwaniach, nie napalaj się ;)

 

Jedna stara zasada musi Ci przyświecać przy kupowaniu auta - Tutaj nie ma okazji!

 

Okazje zostają w rodzinie lub u uznajomych - reszta jeżeli ma atrakcyjną cenę, to coś z nimi jest nie tak (i tutaj pytanie czy sprzedający Ci o tym powie, czy przekonasz się o tym po zakupie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy zastrzegają sobie prawo do wycofania aukcji przed czasem np z powodu wystawiania w innych serwisach. Zobacz czy ma coś na ten temat napisane w "O mnie"

To jest taki zbior informacji na temat kupującego znajdziesz to kolo jego Nicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to jeśli zakończył aukcję a Ty licytowałeś i Twoja oferta była najwyższa to powinieneś wygrać. Jeśli gość zakończył przed czasem i nie odwołał złożonych ofert to wygrywa największa. Było chyba o tym już na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to jeśli zakończył aukcję a Ty licytowałeś i Twoja oferta była najwyższa to powinieneś wygrać. Jeśli gość zakończył przed czasem i nie odwołał złożonych ofert to wygrywa największa. Było chyba o tym już na forum.

Jest opcja "Odwołaj oferty i zakończ aukcję", więc w tym przypadku nikt nie wygrał.

 

To po co wystawial felgi na BCM ? kurde gdzie tu logika...

W przypadku podania ceny minimalnej jest jakaś opłata i pewnie tego sprzedajacy chciał uniknąć.

Moim zdaniem nic nie wskurasz u allegro, sprzedajacy skorzystał z możliwości jaką daje mu serwis.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie co Ci tutaj pomoże zgłaszanie do allegro? skoro zależało Ci na felgach należało dogadywać sie po za allegro, a tak...

Troszkę gościu zawalił bo mógł wycofać oferty i walnąć powód uszkodzenie

 

Ja bym na twoim miejscu odpuścił bo to nic Ci nie pomoże tylko nerwy zjesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.