Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Detail mimo niewielkich rozmiarów wyrósł niespodziewanie na "wielki wosk" ;) Wcześnie dopuki nie pojawił się test i nie pokazał jak wosk sobie dobrze radzi na lakierze i jak wygląda nie było nim takiego wielkiego zainteresowania. Bliżej wiosny będę miał kilka sztuk na sprzedaż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się do czego mogłbym potrzebować Detaila?:-)

Zymol go stworzył z myślą o smalcaowaniu elementów plastikowych lakierowanych, jak lusterka, spojlery itd itp. Ale jak pokazał test na lakierze radzi sobie idealnie, więc można nim na dobrą sprawe smalcować całe auto.

Ja też kupie glasura i dodatkowo detaila. Wosków nigdy za wiele, nawet jak nie ma co nimi smarować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pianownicach dokręcanych do np karchera do pojemnika wlewamy gotowy produkt tz rozrobiona piany aktywnej z woda? Czy samą piane akywną?

 

Nie można na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie, bo to czy wlewasz roztwór piany z wodą do zbiornika czy koncentrat zależy od danej myjki (a konkretnie od wydatku wody) i lancy pianotwórczej ;). Po to jest ta regulacja +/-, żeby po wlaniu roztworu móc jeszcze skorygować go... Najpierw sprawdź, w jakiej proporcji jest faktycznie roztwór wylewany na auto. Czyli wlej 1 l wody do zbiornika, odkręć pokrętło +/- na maksymalny pobór roztworu. Uruchom myjkę, i lej wodę do wiadra, aż zbiornik roztworu stanie się pusty. Cała woda w wiadrze odpowiadać będzie rzeczywistemu roztworowi piany. Jeśli Twoja myjka przy maksymalnym poborze roztworu "leje" dużo wody, pewnie najwłaściwsze byłoby wlewanie do zbiornika koncentratu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

koledzy czytałem już co nieco ale dalej mam metlik. kupiłem vectre irmscher i mam ładne kremowe skóry nie zniszczone ale strasznie zabrudzone. nikt chyba ich nigdy nie czyścił.

To jest moje pierwsze auto ze skórą i nie mam żadnych doświadczeń ani chemii do skóry.

Polećcie mi coś sprawdzonego i dobrego do wyczyszczenia ich i potem zakonserwowania. Jedyne co juz kupiłem to szczotka do czyszczenia skór Gliptone.

Prosze o pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tasek,

najlepiej kup sobie jakiś zestaw do pielęgnacji zadbanej skóry, ja osobiście używam i polecam Ci ten: http://showcarshine.pl/263-colourlock-z ... fibry.html fajnie się z nim pracuje, wszystko masz w zestawie i cena jest bdb :) sprawdzonym jest również ten: http://showcarshine.pl/skora/185-glipto ... fibra.html. Produkty od Duraglossa również cieszą się dobrą opinią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dzisiaj wieczorkiem jadę do kolegi wymienić się woskiem. Proponuje mi

Autoglym High Definition Wax , lub Farecla G3 Super Gloss Paste Wax. Nie bawiłem się ani z jednym ani drugim. Dwóch na razie nie chce mi dać bo sam chce któryś wypróbować.

Który polecacie :o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem jak można tak zapuścić autko. jasne skóry, beżowe dywaniki a pod siedzeniem kapsle od piwa i błoto. wrrr ludzie nie mają litości.

zdecydowałem się juz na gliptone 12 i 13 do jasnej skóry ale koleżanka zaproponowała mi jeszcze mydło do skór a zna się na rzeczy bo ma stadninę i większość w domu mebli ma skórzanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy PlatiDip nadaje się do wnętrza samochodu? Konsola środkowa itp. Chodzi mi o wycieranie w okolicy przyciskó i na uchwytach. Gdzie można kupić puszeczkę?

Dzięki :good:

Nie uzywalem wewnatrz, ale podejrzewam, ze zacznie sie wycierac i nie wytrzyma. Puszke mozesz kupic w Krakowie na Rybitwach http://www.sklep.oemtuning.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.