Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeżeli to pomoże to wrzucałem Pro Detailera na RG55 i Pete's-a.

Mi przyjemnie się pracowało,głównie za sprawą zapachu ,który jest świetny :-]

Efekty:jeden samochód srebrny,drugi szary,ale widać było,że coś na rzeczy i lakier otrzymał dawkę szajnu.Wrzucałem,jak dogorywały woski,więc podbił kropelki na 3tygodnie latem(3pełne mycia) 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie :) Zmieniłem olej z 5w50 na 5w40 i po 7 tyś brakuje około 250-300 ml oleju. Czy to w normie? Oleju wcześniej nie brał.

 

jakiej firmy olej był wcześniej a jakiej jest teraz?

 

Wcześniej jeździł na Mobile 1 5w50, ale teraz został zalany Millers Oils XFD 5w40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie :) Zmieniłem olej z 5w50 na 5w40 i po 7 tyś brakuje około 250-300 ml oleju. Czy to w normie? Oleju wcześniej nie brał.

 

jakiej firmy olej był wcześniej a jakiej jest teraz?

 

Wcześniej jeździł na Mobile 1 5w50, ale teraz został zalany Millers Oils XFD 5w40

 

no to w sumie nie powinien brać oleju :o nie masz gdzieś wycieku przypadkiem?

 

rozumiem jakby olej znikał właśnie po mobilu 5w50, bo ma on również bardzo dobre właściwości czyszczące i wypłukuje większość silników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżepetto I to jest przykład gdzie nie zmienia sie czegoś co jest dobre tym bardziej że mobil 1 to jeden z najlepszych olejów silnikowych na rynku pod warunkiem że oryginalny

 

zerknij do zbiorniczka cieczy chłodzącej czy tam nie masz oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobil 1 to jeden z najlepszych olejów silnikowych na rynku pod warunkiem że oryginalny

Akurat tu się nie zgodzę. Lepszym olejem jest Valvoline maxlife :)

 

Koledzy czy Auto Finesse Rejuvenate sprawdzi się pod Collinite 476s, czy lepiej LP DJ?

 

Wałkowane pierdylion razy co pod Colli 476. U mnie Colli na SRP leży od 25 listopada i nie widzę żeby coś osłabił się pomimo brudu, soli czy mrozu. Jeżeli wahasz się co do kupna, weż SRP zawsze się przyda do szybkiego odświeżenia nawet :good: DJLP z tego co piszą jest raczej tłustawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest zmywasz silikonowy czy coś innego?

Zapytałem o zmywacz silikonowy do odtłuszczania i podsunęli mi dziś w sklepie coś z Bolla za 20 zł i to z APP za 40 z groszem.

Tyle, że opis na etykiecie mi się nie zgadzał.... "Dodatek antysilikonowy do lakieru"

 

f-app-anty-silikon-0-25l-030400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to nie jest zmywacz sylikonowy tylko anty-sylikon który służy do dodawania go do bezbarwnego by nie powstawały tak zwane oczka przy malowaniu

 

powiedz im że potrzebujesz APP W900

 

jeśli nie mają to widzę że jesteś z Krakowa to sprzedam ci jedną puszke 1l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oba sprawdza sie tak samo, o ile przemyjesz je pozniej IPA.

 

Na zżółknięte kołpaki nie ma nic lepszego niż tenzi alux stronk, psikasz, czekasz chwilę i spłukujesz pod ciśnieniem. Co do podkładu pod coli to AF się dobrze sprawdza, na srp też przeleżał mi kiedyś zimę.

 

Dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.