Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

BH wpracowujesz w lakier aplikatorem, resztki polerujesz mikrofibrą.

S&G używasz np. po myciu auta - psikasz 2-3 razy na element i polerujesz mikrofibrą.

Właśnie o to mi chodziło

Dzięki pLaYmAn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trochę głupie pytanie ale jak długo powinno się pracować pastą wykańczającą ???, wiadomo że np zielonym korkiem jedziemy tyle przejść (jeżeli na to pozwala grubość lakieru) aż będziemy zadowoleni z efektu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już jesteśmy w temacie polerki wykańczajacej mam auto po lekierowaniu i oczywiście polerka do lekkiej poprawy bo w pełnym słońcu na czarnym lakierze mam trochę hologramów i śladów po polerce czym najlepiej to wyprowadzić niebieski kolek M3 czy ssr1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już jesteśmy w temacie polerki wykańczajacej mam auto po lekierowaniu i oczywiście polerka do lekkiej poprawy bo w pełnym słońcu na czarnym lakierze mam trochę hologramów i śladów po polerce czym najlepiej to wyprowadzić niebieski kolek M3 czy ssr1?

 

Z tych dwóch na czarnym kolorze raczej Ultrafina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka komplikacja na stary 13-letni lakier skody wystarczy ?

Ręcznie we dwie osoby , bo kuzyn chce mi pomóc i sie pobawić w detaling :D

-SmartWax SmartPolish (mam w domu)

-Meguiars UC

Nie wiem może pierw UC a potem na wykończenie Smart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Was 2 rzeczy

 

1. Jak się ma twardość lakieru w Vectrze C z 2003 do Xantii z 96 i W204 z 2009?

 

2. Czy opony można spłukiwać myjką ciśnieniowa? Ostatnio spłukałem na normalnym ciśnieniu i nie wiem czy się trochę bok opony nie poszarpał :thumbdown: (oczywiście nie psikałem z bardzo bliska, tylko tak jak na lakier)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czy opony można spłukiwać myjką ciśnieniowa? Ostatnio spłukałem na normalnym ciśnieniu i nie wiem czy się trochę bok opony nie poszarpał (oczywiście nie psikałem z bardzo bliska, tylko tak jak na lakier)

Nie ma takiej możliwości, żeby myjką uszkodzić oponę. Albo opona jest bardzo wiekowa albo była już uszkodzona w tym miejscu i ciśnienie oderwało resztki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

200bar, przy przepływie 500-1000l/h, więc raczej profi sprzet ;) Zwykłe osoby z ulicy takiego sprzętu raczej nie mają, ale już myjnie jak najbardziej więc ryzyko uszkodzenia przy nieodpowiednim użyciu jest spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.