Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

BMW w kolorze brokatrot-metallic, do południa fiolet, wieczorem ciemne-bordo ale po południu Fioletowo-wiśniowy (obłędny kolor, w zasadzie tylko wtedy widać dlaczego bmw nazwało go "rot" ) . Jak go ocieplić aby był wydobyć więcej "wiśniowości"? Co myślicie, pod tym kontem, o DJ Banana Armour lub DJ Orange Crush

 

P.s Przepraszam jeśli pytanie głupie ale od kilku godzin szukałem i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW w kolorze brokatrot-metallic, do południa fiolet, wieczorem ciemne-bordo ale po południu Fioletowo-wiśniowy (obłędny kolor, w zasadzie tylko wtedy widać dlaczego bmw nazwało go "rot" ) . Jak go ocieplić aby był wydobyć więcej "wiśniowości"? Co myślicie, pod tym kontem, o DJ Banana Armour lub DJ Orange Crush

 

P.s Przepraszam jeśli pytanie głupie ale od kilku godzin szukałem i nic

 

Podstawowe pytanie w jakim stanie jest lakier? Czy była korekta czy nie? Wosk to jest tylko wisienka na torcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuję nagrzewnicy elektrycznej do garażu. Szukam czegoś budżetowego najlepiej do 200 zł.

 

Czy coś takiego http://www.leroymerlin.pl/ogrzewanie/og ... l1341.html da radę w miarę sprawnie podnieść temperaturę w nieocieplonym garażu, który ma około 40m3 ?

 

Czy może raczej dołożyć i kupić coś w tym typie : http://www.leroymerlin.pl/ogrzewanie/og ... l1341.html ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie proszę orientacyjne stężenia Sufrexa:

 

delikatne do wnętrza (plastiki, etc)

standardowe (z zewnątrz, koła, etc)

mocne (do cięższych zabrudzeń typu zawiasy, silnik, etc)

 

Chodzi o punkt wyjścia do dalszych eksperymentów, tak żeby na dzień dobry niczego nie odbarwić/zniszczyć...

 

Wcześniej używałem Nielsena i sprawdzało mi się 1:20 w środku oraz 1:5 reszta, ale jak wiadomo jest on raczej słaby.

 

Oczywiście przekopałem już forum niestety takiej informacji nie udało mi się znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkr, Nie wiem jak elektryczne, ale na szybkie dogrzewanie garazu od czasu do czasu dobre sa nagrzewnice gazowe. Znajomy ma i chwali to rozwiazanie, ale nie do ciaglego ogrzewania bo tu juz by musial przeliczyc koszty. Nagrzanie nagrzewnica elektryczna, nieocieplonego garazu mysle spowoduje ze licznik sie tez dobrze zagrzeje ;D

 

pmo

 

Surfex:

1-5 ciezki brud

1-10 zewnatrz

1-30 srodek

 

Takie mam 3 rozrobione zwykle a jak co nie puszcza to mocniejsze albo inny srodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś pójdzie lepiej, bo szukam napisów do filmu i nic. :(

Film: Anna Karenina 2012 (bo są też starsze wersje, a chodzi o 2012)

Może ktoś pomoże? ;) (na napiprojekt i wielu innych nie ma lub nie mogłem znaleźć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie czy jeśli korekta UC była wykonywana w tamtym roku zdość dobrymi efektami czy musze znowu stosować UC na wiosne ? Lakier to Artic Silber metallic BMW.

Czy jeśli nie ma tragedii mogę zastosować glinke, DJ LimePrime, Na to jakas politurke, np PB White diamond i wosk.

czy wybrac wariant -UC- Limeprime-Od razu Wosk.

ktory wariant usunie wiecej swirlsów ?tak wiem że polerka mechaniczna jest najlepszaale poki co am ograniczone srodki i chce odswiezyc lakier recznie....

 

podobno Lime Prime zwykle to cleaner i politura w jednym wiec sam nie wiem czy stosowac jeszcze PB WD czy dac spokoj :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy musze znowu stosować UC na wiosne ?

Na to pytanie sam sobie musisz odpowiedzieć, bo ty znasz stan lakieru, jak są swirle to UC i do roboty, DJ Lime Prime też coś tam zatrze ale nie w takim stopniu jak UC.

podobno Lime Prime zwykle to cleaner i politura w jednym

yy.. :| nie wiem gdzie to przeczytałeś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że po UC cleaner i tak musze zastosować ;) ?

 

Tak jak napisał kinek , wszystko w zależności od stanu lakieru . Jeżeli jest zadowalający to możesz użyć tylko cleanera , jeżeli jednak decydujesz się na UC to najlepiej po tym IPA i dopiero cleaner + wosk , ewentualnie sam wosk ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkr, jeśli masz taka możliwość to kup sobie piecyk paleniskowy z szamotem w środku ( coś w stylu junka) wystarczy tylko komin gdzieś wyprowadzić. Ja na chwile obecną ogrzewam dziuple co ma 70m2 i sobie chwale, fakt faktem na krótki rękawek nie pochodze ale to 9 st mam gdy na dworze -9 st. :P Pale tylko drewnem i co najważniejsze dosyć szybko sie to nagrzewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.