Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie,może ktoś siedzi w temacie jakieś 8-)

Jakieś słuchawki bezprzewodowe do 350-400zł ;)

To nie dla mnie,wiem,że kablowe lepsze. :D

może Sennheiser... ja przymierzam się do zakupu modelu HD429, szwagier kupił niedawno HD201 i jak za tą cenę dają radę, aczkolwiek ktoś inny może powiedzieć ze słoń nadepnął mi na ucho ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 303 AP można aplikować na skórę po jej wymyciu SG Leather Cleaner? Na opakowaniu 303 jest napisane, że można. Niestety nie posiadam odzywki do skóry.

Dzięki

 

Podpowie ktoś?

 

Na opakowaniu 303 AP jest adnotacja "Leather", ale moim zdaniem odnosi sie to raczej do amerykanskiej leather, czyli blizej vinylu :)

 

Nie wiem na co chcesz to aplikowac (fotele, kierownica, sofa czy fotele w motorowce), ale jesli cenisz sobie naturalny wyglad tapicerki to odradzam Ci 303 AP, mimo ze to swietny produkt (do tworzyw sztucznych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS_Tomek, dzięki za szybką odpowiedź. A co polecałbyś do skóry. Kategoria cenowa raczej średnia

 

 

Z niedrogich srodkow lubie i uzywam Sonus Leather Conditioner i Furniture Clinic Leather Protection Cream.

 

Jesli lubisz intensywny zapach skory, z oczko wyzszej polki cenowej jest tez Gliptone (bardziej matowy) i Race Glaze (bardziej blyszczacy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyk, nie no kotów szkoda.... :| a problem jest bardziej złożony niż przypuszczałem (wiatrówki itp :-] )

Tak sobie myślę, ale może być to błędne myślenie :-] że.. Einszett ma w ofercie produkt na gryzonie, który kilku osobom uratował...parę kabli :mrgreen:

Nie wiem co zawiera ów produkt, ale może kota też odstraszy nie wyrządzając mu większych szkód? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierściuchy pierd... znaczy się koty ciągle wygrzewają się na masce lub na dachu, ma ktoś pomysł jak je zniechęcić ? Oddanie kotów nie wchodzi w grę. Sypałem wokół auta pieprz ale to na nich nie robiło wrażenia

 

Zrobić obok domek ocieplany ;)

A takich jak Kama to powinni odstrzeliwać.

Albo żeby go szczury zeżarły jak ja nienawidzę takich ludzi tfu zwierząt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.