Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fr0styyy., w sumie powinno się dać. Tylko pewnie trzeba doooobrze umyć po tym szajsie szybę. Sprawdź, daj znać na forum. Może znajdziesz wreszcie dla tego cuda jakieś zastosowanie ;):lol:

 

Możesz szerzej rozwinąć myśl co do Rainx-a? Używam u siebie i jestem bardzo zadowolony, nałożony na poczatku wrzesnia i do tej pory ładnie odprowadza wodę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś skuteczny sposób aby w środku samochodu przednia szyba nie była zaszroniona od wewnątrz? Boczne nie są zaszronione. Nagrzanie nie wchodzi w grę za bardzo, zanim diesel się nagrzeje zdążę przejechać 10 km -,-

 

RainX Anti Fog?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś skuteczny sposób aby w środku samochodu przednia szyba nie była zaszroniona od wewnątrz? Boczne nie są zaszronione. Nagrzanie nie wchodzi w grę za bardzo, zanim diesel się nagrzeje zdążę przejechać 10 km -,-

 

RainX Anti Fog?

 

Ciężko będzie, strasznie maże mi szyby, mimo perfekcyjnego przygotowania i nakładania, ale spróbuję nagrzać garaż i nałożyć na przednią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cptolgierd, już pisałem ... zrób porządną rundkę po okolicy, nagrzej na full wnętrze, ale tak porządnie na maksa a później pod domem otwórz wszystkie drzwi i przewietrz.... po 1-2 razach zapomnisz co to zaszronione szyby w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr0styyy., w sumie powinno się dać. Tylko pewnie trzeba doooobrze umyć po tym szajsie szybę. Sprawdź, daj znać na forum. Może znajdziesz wreszcie dla tego cuda jakieś zastosowanie ;):lol:

 

Możesz szerzej rozwinąć myśl co do Rainx-a? Używam u siebie i jestem bardzo zadowolony, nałożony na poczatku wrzesnia i do tej pory ładnie odprowadza wodę :o

 

A niech sobie odprowadza wodę jak chce. U mnie wycieraczki go masakrycznie rozmazują i w nocy nie da się jechać.

 

Nowe wycieraczki na nowej szybie perfekcyjnie usuwały wodę i nawet smug nie było to nałożyłem RainX, spryskałem szybę i myślałem, że mnie rozniesie, bo takie smugi się zrobiły.

 

http://www.youtube.com/watch?v=BJYZeJzD ... xw&index=7

 

W mocnym deszczu nie ma tego problemu, ale rano jak jest rosa na szybach to idzie ocipieć z nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysa na szkiełku od aparatu...

 

Czym to potraktować?

 

UC da radę?

 

Zależy jak głęboko, ale szczerze wątpię żeby UC dało rade. Ja na wyświetlaczu kiedyś próbowałem podobną ryse ale nie ruszyło, ale spróbować nie zaszkodzi - hm.. to szkiełko na obiektywie jest z tego samego materiału co wyświetlacz nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee.

 

Plastik jakiś tandetny.

Dodatkowo jak widać w One X to szkło jest wyżej niż obudowa aparatu i telefon leżąc leży na tej szybce.

Jak narazie to jedyny minus One X.

 

Nie przeszkadza to w robieniu zdjęć, ale wiadomo jak to jest z nowym sprzętem... niesmak pozostaje :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.