Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

iivo, to też nieźłe :good: - nie widziałem wcześniej

ale ja szukam rysunku, który pokazuje jak zrobić przejazd maszyną, żeby nie pominąć żadnego miejsca

rysunek pokazuje jak maszyna jest prowadzona od lewej do prawej, zmierzając ku dołowi elementu a później od góry do dołu z lewej do prawek

 

wiem że dziwnie to opisuję ale nie mam umiejętności dydaktycznych i dlatego szukam tego rysunku, żeby to jakoś przejrzyście wytłumaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

iivo, to też nieźłe :good: - nie widziałem wcześniej

ale ja szukam rysunku, który pokazuje jak zrobić przejazd maszyną, żeby nie pominąć żadnego miejsca

rysunek pokazuje jak maszyna jest prowadzona od lewej do prawej, zmierzając ku dołowi elementu a później od góry do dołu z lewej do prawek

 

wiem że dziwnie to opisuję ale nie mam umiejętności dydaktycznych i dlatego szukam tego rysunku, żeby to jakoś przejrzyście wytłumaczyć :)

 

Chyba wiem o co Ci chodzi :mrgreen: ale nie kojarzę takiego rysunku żebym gdzieś go kiedyś widział a w tym poradniku, który wkleiłem też jest fajnie pokazane jak sie posługiwać maszynką tylko trzeba troszkę poczytać :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia białych śladów po wosku z czarnych plastików wystarczy np. APC Cyclone? Czy użyć czegoś innego? :o

Jak apc nie podoła to Magiczna gąbeczka ;)

 

magiczna gabka 3M tez nie daje rady :/ . slady sa po fk 1000; strasznie brudzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magiczna gabka 3M tez nie daje rady :/ . slady sa po fk 1000; strasznie brudzi

 

A masło orzechowe próbowałeś :?: ( i pisze całkiem poważnie :mrgreen: ) ja nie miałem nigdy jakiś większych problemów z usunięciem śladów po wosku magiczną gąbką a mam tą z Aldiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magiczna gabka 3M tez nie daje rady :/ . slady sa po fk 1000; strasznie brudzi

 

A masło orzechowe próbowałeś :?: ( i pisze całkiem poważnie :mrgreen: ) ja nie miałem nigdy jakiś większych problemów z usunięciem śladów po wosku magiczną gąbką a mam tą z Aldiego

 

Gąbka z Aldi rządzi. Muszę wyczaić kiedy będzie po raz kolejny w ofercie i zrobić zapasy. Mam fajne 50/50 na obudowie srebrnego TV CRT. Przetarłem połówkę obudowy i kto przyjdzie w gości to pokazuje skuteczność tego ustrojstwa. Jutro zrobię zdjęcia. Co ciekawe moja małżonka twierdziła, że już więcej nie da się doczyścić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magiczna gabka 3M tez nie daje rady :/ . slady sa po fk 1000; strasznie brudzi

 

 

Gąbka z Aldi rządzi. Muszę wyczaić kiedy będzie po raz kolejny w ofercie i zrobić zapasy. Mam fajne 50/50 na obudowie srebrnego TV CRT. Przetarłem połówkę obudowy i kto przyjdzie w gości to pokazuje skuteczność tego ustrojstwa. Jutro zrobię zdjęcia. Co ciekawe moja małżonka twierdziła, że już więcej nie da się doczyścić :kox:

 

W Warszawie nie ma Aldiego :( . Znacie jakieś nne sposoby? Plastiki są z chropowatą fakturą, może to jest powodem trudności w usunięciu?

A jak się nie da, to pozostaje jakieś ustrojstwo do plastików, z tym że, to pomaga tylko chwilowo. Białe i tak wychodzi po jakimś czasie :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś nne sposoby? Plastiki są z chropowatą fakturą, może to jest powodem trudności w usunięciu?

A jak się nie da, to pozostaje jakieś ustrojstwo do plastików, z tym że, to pomaga tylko chwilowo. Białe i tak wychodzi po jakimś czasie :x

 

Spróbuj masłem orzechowym :good: ja kupowałem w lidlu tylko to bez kawałków orzechów bo trudniej będzie wycierać ;):mrgreen: APC mocne + magiczna gąbka próbowałeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pytanie Eryczka.

7ad5569622be7eb3.html

1. Czyli jedno przejście, to czerwone+zielone na rysunku wyżej?

2. Mógłby ktoś napisać ile (mniej więcej) przejść na poszczególnych obrotach wykonać, aby całkowicie wypracować Menzernę IP2000 ?

 

[ Dodano: 24 Listopad 2012, 14:26 ]

Chodzi mi o to zdjęcie :

033446fee4bd8972.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golden0282,prawdopodobnie jest to tapicerka SENSATEC (czyli udaje skórę a jest to tak naprawdę plastik) posiadam właśnie coś takiego w BMW i czyszczę je normalnymi środkami do skóry

 

 

Dzięki :good:

 

Czekając na odpowiedź też tak zrobiłem , najpierw test ,nic się nie stało więc jazda :) , jendnak obchodziłem się z tym jak z jajkiem. Gdybym wiedział ,że to plastik :song::)

A samochód to też BMW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Chce jutro umyć autko, robię to na bezdotyku ze swoimi wiadrami, jednak trzeba tam podjechać rano jak jest mało osób, czy nie zaszkodzi lakierowi mycie w temperaturze 4 stopni?

Ty serio? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Koledzy Chce jutro umyć autko, robię to na bezdotyku ze swoimi wiadrami, jednak trzeba tam podjechać rano jak jest mało osób, czy nie zaszkodzi lakierowi mycie w temperaturze 4 stopni?

 

Jakbym mial ciepla wode w wiadrach i auto wystawione z garazu to bym nie widzial przeszkod. Tylko w dlonie na pewno bedzie zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.