Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ale.czy miał porównanie do foamy 100?? Bo Pan z DetailerShop powiedział mi, ze w niej jest wygodniej rozwiązane montowanie filców, poza tym, że jej pojemność powinna mi swobodnie wystarczyć, a mam wrażenie ze jak zaleje ja na tyle żeby wystarczyło na caly samochod to juz mało miejsca zostanie na powietrze, które jak wiadomo jest "zyciem" opryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

jeleniouchy, myślę że Jacek dysponował całkiem sporą wiedzę na temat produktów Glorii :)

FM10 ma 1 litr pojemności roboczej. Nie będę mówił, że namachać się nie trzeba ale tragedii też nie ma. Ja używałem jej do nanoszenia piany Magi zmieszanej z wodą demineralizowaną. Mam auto zbliżonych rozmiarów co Ty i na porządne spianowanie auta potrzebowałem 1,5 litra roztworu.

Po nabraniu wprawy, 1 litr powinien Ci starczyć na cały samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zbyt dużo kasy przeznaczać póki co na kosmetyki, a moja uczniowska kieszeń też nie bardzo mi na to pozwala i dlatego właśnie na takich produktach zawiesiłem oko :P może lepiej zrezygnować z Endurance i wybrać jakiś tańszy odpowiednik, a dołożyć trochę do lepszego wosku? Jak wyglądają opony po Brillance od Nielsena lub AUTO FINESSE GLOSS TYRE DRESSING?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej oglądam Coli 476 i FK 1000P, widzę, że oba są bardzo popularne na forum. Endurance sobie odpuściłem, na rozpoczęcie zabawy z AD myślę, że wystarczy mi Nielsen Brillance :)

 

Nielsen jak najbardziej wystarczy - bardzo fajny środek. Z wosków na początek możesz zakupić tester FK1000 - na kilka woskowań spokojnie wystarczy a kosztuje ok. 20zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam prostownik?Czy z funkcją odpalania? :o
chetnie z ruzruchem,choc nie wiem czy te tanie beda dzialac.. Uzywalem takiego za 1500zl to odpalil auto od strzala,ale te za 200-300 to nie wiem ?

A taki budżet...,ja korzystam z Telwin Dynamic 420,to 2,5tdi pali od strzała(700-800zł)

Mamy też taki mały,ale to taki najprostszy,co zawsze przy jakichś robotach przy samochodzie podpinam,bo wiadomo,mamy czas :-]

A tak to już musisz popatrzeć sam,już sama grubość żyły może powiedzieć,jaki to rozruchowy prostownik jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna do 500tki, mniej pyli, bardziej tłusta ale jeśli chodzi o siłę cięcia w porównaniu do 500tki to nie zauważono żeby była DUŻA różnica - z innego forum poświęconego detailingowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.